Datum & passagerare

Billiga flyg till Stockholm

Lågpriskalender

Billiga flyg till Stockholm

Vädret i Stockholm
Idag är högsta temperaturen 19 ℃ och lägsta 17 ℃ i Stockholm.
Spelar det någon roll vilken flygplats du väljer?
Kanske, det är nämligen ofta billigast att flyga till Stockholm Arlanda om du flyger till Stockholm.
Snabbfakta
Från Arlanda in till Stockholm tar du dig enkelt med tåg på 20 minuter.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Skelleftea (SFT)
Fri 29 September, 2017, 10:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 29 September, 2017, 11:45
Norwegian
Norwegian
DY4096
Restid: 1h 15min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 October, 2017, 14:20
Skelleftea (SFT)
Sun 1 October, 2017, 15:35
Norwegian
Norwegian
DY4095
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Tue 8 August, 2017, 09:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 August, 2017, 10:05
Norwegian
Norwegian
DY4026
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 17 August, 2017, 07:30
Malmo Sturup (MMX)
Thu 17 August, 2017, 08:35
Norwegian
Norwegian
DY4025
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Visby (VBY)
Sat 4 November, 2017, 08:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 4 November, 2017, 09:20
SAS
SAS
SK86
Restid: 50min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 29 December, 2017, 08:15
Visby (VBY)
Fri 29 December, 2017, 08:55
BRA
BRA
TF406
Restid: 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Fri 4 August, 2017, 09:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 August, 2017, 10:05
Norwegian
Norwegian
DY4026
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 August, 2017, 07:30
Malmo Sturup (MMX)
Tue 8 August, 2017, 08:35
Norwegian
Norwegian
DY4025
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Thu 14 September, 2017, 19:10
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 14 September, 2017, 20:20
BRA
BRA
TF713
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 16 September, 2017, 13:55
Halmstad (HAD)
Sat 16 September, 2017, 15:05
BRA
BRA
TF734
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Fri 11 August, 2017, 16:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 August, 2017, 17:55
Norwegian
Norwegian
DY4014
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 15 August, 2017, 08:30
Umeå (UME)
Tue 15 August, 2017, 09:30
Norwegian
Norwegian
DY4005
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 11 August, 2017, 08:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 August, 2017, 09:55
Norwegian
Norwegian
DY4152
Restid: 1h 10min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 13 August, 2017, 21:30
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 14 August, 2017, 08:50
Norwegian
Norwegian
DY827
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 13 August, 2017, 21:30
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 13 August, 2017, 22:30
Norwegian
Norwegian
DY827
Restid: 11h 20min
Byte: 9h 10min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 14 August, 2017, 07:40
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 14 August, 2017, 08:50
Norwegian
Norwegian
DY932
Restid: 11h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
London Gatwick (LGW)
Sun 20 August, 2017, 08:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 20 August, 2017, 11:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D82852
Restid: 2h 20min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 20 August, 2017, 14:10
London Gatwick (LGW)
Sun 20 August, 2017, 15:45
Norwegian
Norwegian
DY4455
Restid: 2h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Fri 4 August, 2017, 19:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 August, 2017, 20:20
SAS
SAS
SK2031
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 August, 2017, 10:05
Umeå (UME)
Sun 6 August, 2017, 11:05
SAS
SAS
SK24
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 27 July, 2017, 08:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 27 July, 2017, 09:55
Norwegian
Norwegian
DY4152
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 28 July, 2017, 07:00
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 28 July, 2017, 08:15
Norwegian
Norwegian
DY4151
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 5 August, 2017, 19:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 August, 2017, 08:20
Air Baltic
Air Baltic
BT140
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 5 August, 2017, 19:35
Riga (RIX)
Sat 5 August, 2017, 22:10
Air Baltic
Air Baltic
BT140
Restid: 12h 45min
Byte: 9h 55min
Riga (RIX)
Sun 6 August, 2017, 08:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 August, 2017, 08:20
Air Baltic
Air Baltic
BT101
Restid: 12h 45min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 August, 2017, 22:25
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 6 August, 2017, 23:35
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83217
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 17 August, 2017, 08:30
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 17 August, 2017, 09:35
BRA
BRA
TF129
Restid: 1h 5min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 17 August, 2017, 20:55
Malmo Sturup (MMX)
Fri 18 August, 2017, 11:35
BRA
BRA
TF432
Hemresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 17 August, 2017, 20:55
Visby (VBY)
Thu 17 August, 2017, 21:35
BRA
BRA
TF432
Restid: 14h 40min
Byte: 13h 10min
Visby (VBY)
Fri 18 August, 2017, 10:45
Malmo Sturup (MMX)
Fri 18 August, 2017, 11:35
BRA
BRA
TF1202
Restid: 14h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 31 July, 2017, 08:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 31 July, 2017, 09:55
Norwegian
Norwegian
DY4152
Restid: 1h 10min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 August, 2017, 16:30
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 2 August, 2017, 20:00
Norwegian
Norwegian
DY4287
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 August, 2017, 16:30
Helsinki (HEL)
Wed 2 August, 2017, 18:25
Norwegian
Norwegian
DY4287
Restid: 3h 30min
Byte: 55min
Helsinki (HEL)
Wed 2 August, 2017, 19:20
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 2 August, 2017, 20:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D8262
Restid: 3h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Kalmar (KLR)
Thu 27 July, 2017, 07:20
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 27 July, 2017, 08:20
BRA
BRA
TF651
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 27 July, 2017, 18:55
Kalmar (KLR)
Thu 27 July, 2017, 19:55
BRA
BRA
TF664
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 27 July, 2017, 08:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 27 July, 2017, 12:20
Air Baltic
Air Baltic
BT132
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 27 July, 2017, 08:55
Riga (RIX)
Thu 27 July, 2017, 11:30
Air Baltic
Air Baltic
BT132
Restid: 3h 25min
Byte: 35min
Riga (RIX)
Thu 27 July, 2017, 12:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 27 July, 2017, 12:20
Air Baltic
Air Baltic
BT105
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 30 July, 2017, 22:25
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 30 July, 2017, 23:35
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83217
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
Visar 15 av 30

Hos oss på Supersavertravel har du alla chanser att hitta din billiga flygresa till Stockholm. Vi samarbetar med över 650 olika flygbolag världen över och du håller ner priset ännu mer om du kan boka långt i förväg och vara flexibel med de datum du ska resa på. Spara ytterligare slantar till resekassan genom rabatten du får när du bokar både resa och hotell samtidigt.

Sveriges huvudstad Stockholm ligger tjusigt till vid Mälaren och Östersjön, vacker arkitektur, spännande aktiviteter, god mat och häftigt nattliv är bara några av de saker som finns att göra här. Ta dig runt i staden med buss, tunnelbana, pendeltåg eller kanske lokal färja och njut av den grönskande storstaden byggd på 14 öar. Sommartid kan besökare njuta av sol och bad vid stränder och klippor mitt inne i de centrala delarna av staden!

1. Med över 240 000 hotell att välja på över hela världen så har du alla möjligheter att hitta det bästa boendet för dig.

2. Visst vet du om att du även kan boka hyrbil genom Supersavertravel?

3. Kom in och gilla oss på Facebook - stället för dig som gillar att resa!

Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser