Datum & passagerare

Billiga flyg till Rom

Lågpriskalender

Billiga flyg till Rom

Vilka flygbolag tror du är mest populära?
Vi säljer mest resor med Norwegian, Ryan Air och SAS till Rom.
Vädret i Rom
Idag är högsta temperaturen 26 ℃ och lägsta 25 ℃ i Rom.
Spelar det någon roll vilken flygplats du väljer?
Kanske, det är nämligen ofta billigast att flyga till Rome Ciampino om du flyger till Rom.
Snabbfakta
Rom har många sevärdheter som inte får missas. Colosseum, Vatikanstaten, Pantheon med flera.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 13 June, 2017, 10:50
Rome Ciampino (CIA)
Tue 13 June, 2017, 13:45
Ryan Air
Ryan Air
FR1931
Restid: 2h 55min
Hemresa (direktflyg)
Rome Ciampino (CIA)
Mon 19 June, 2017, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 19 June, 2017, 22:55
Ryan Air
Ryan Air
FR1932
Restid: 3h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 31 August, 2017, 16:30
Rome Ciampino (CIA)
Thu 31 August, 2017, 19:25
Ryan Air
Ryan Air
FR1931
Restid: 2h 55min
Hemresa (direktflyg)
Rome Ciampino (CIA)
Mon 4 September, 2017, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 4 September, 2017, 22:55
Ryan Air
Ryan Air
FR1932
Restid: 3h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 27 September, 2017, 09:50
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 27 September, 2017, 19:15
Swiss
Swiss
LX1249
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 27 September, 2017, 09:50
Zurich (ZRH)
Wed 27 September, 2017, 12:15
Swiss
Swiss
LX1249
Restid: 9h 25min
Byte: 5h 30min
Zurich (ZRH)
Wed 27 September, 2017, 17:45
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 27 September, 2017, 19:15
Swiss
Swiss
LX1732
Restid: 9h 25min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Sat 30 September, 2017, 09:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 September, 2017, 18:55
Swiss
Swiss
LX1727
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Sat 30 September, 2017, 09:40
Zurich (ZRH)
Sat 30 September, 2017, 11:20
Swiss
Swiss
LX1727
Restid: 9h 15min
Byte: 5h 15min
Zurich (ZRH)
Sat 30 September, 2017, 16:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 September, 2017, 18:55
Swiss
Swiss
LX1254
Restid: 9h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 31 August, 2017, 12:55
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 31 August, 2017, 23:35
Lufthansa
Lufthansa
LH803
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 31 August, 2017, 12:55
Frankfurt (FRA)
Thu 31 August, 2017, 15:00
Lufthansa
Lufthansa
LH803
Restid: 10h 40min
Byte: 6h 50min
Frankfurt (FRA)
Thu 31 August, 2017, 21:50
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 31 August, 2017, 23:35
Lufthansa
Lufthansa
LH242
Restid: 10h 40min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 4 September, 2017, 20:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 5 September, 2017, 09:10
Swiss
Swiss
LX1733
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 4 September, 2017, 20:00
Zurich (ZRH)
Mon 4 September, 2017, 21:35
Swiss
Swiss
LX1733
Restid: 13h 10min
Byte: 9h 15min
Zurich (ZRH)
Tue 5 September, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 5 September, 2017, 09:10
Swiss
Swiss
LX1248
Restid: 13h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 27 September, 2017, 20:10
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 27 September, 2017, 23:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D81003
Restid: 3h 10min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Sat 30 September, 2017, 08:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 September, 2017, 12:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D81000
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 August, 2017, 11:40
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 2 August, 2017, 17:50
Lufthansa
Lufthansa
LH2415
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 August, 2017, 11:40
München (MUC)
Wed 2 August, 2017, 13:50
Lufthansa
Lufthansa
LH2415
Restid: 6h 10min
Byte: 2h 30min
München (MUC)
Wed 2 August, 2017, 16:20
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 2 August, 2017, 17:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1846
Restid: 6h 10min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 14 August, 2017, 08:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 14 August, 2017, 17:45
Lufthansa
Lufthansa
LH1841
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 14 August, 2017, 08:55
München (MUC)
Mon 14 August, 2017, 10:25
Lufthansa
Lufthansa
LH1841
Restid: 8h 50min
Byte: 5h 15min
München (MUC)
Mon 14 August, 2017, 15:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 14 August, 2017, 17:45
Lufthansa
Lufthansa
LH2418
Restid: 8h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 August, 2017, 20:10
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 2 August, 2017, 23:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D81003
Restid: 3h 10min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 14 August, 2017, 08:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 14 August, 2017, 12:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D81000
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 11:35
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 16 June, 2017, 22:25
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS172
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 11:35
Kiev Borispol (KBP)
Fri 16 June, 2017, 14:55
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS172
Restid: 10h 50min
Byte: 5h 35min
Kiev Borispol (KBP)
Fri 16 June, 2017, 20:30
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 16 June, 2017, 22:25
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS307
Restid: 10h 50min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Sun 18 June, 2017, 08:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 18 June, 2017, 12:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D81000
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 June, 2017, 18:45
Rome Fiumicino (FCO)
Sun 25 June, 2017, 08:00
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 June, 2017, 18:45
München (MUC)
Sat 24 June, 2017, 20:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Restid: 13h 15min
Byte: 9h 35min
München (MUC)
Sun 25 June, 2017, 06:30
Rome Fiumicino (FCO)
Sun 25 June, 2017, 08:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1840
Restid: 13h 15min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 30 June, 2017, 20:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 1 July, 2017, 15:10
Swiss
Swiss
LX1733
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 30 June, 2017, 20:00
Zurich (ZRH)
Fri 30 June, 2017, 21:35
Swiss
Swiss
LX1733
Restid: 19h 10min
Byte: 15h 10min
Zurich (ZRH)
Sat 1 July, 2017, 12:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 1 July, 2017, 15:10
Swiss
Swiss
LX1250
Restid: 19h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 June, 2017, 18:20
Rome Fiumicino (FCO)
Sat 24 June, 2017, 21:30
SAS
SAS
SK1897
Restid: 3h 10min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 30 June, 2017, 08:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 30 June, 2017, 12:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D81000
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 20:10
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 16 June, 2017, 23:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D81003
Restid: 3h 10min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Sun 18 June, 2017, 08:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 18 June, 2017, 12:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D81000
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
Visar 11 av 11
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser