Datum & passagerare

Billiga flyg till Prag med Klm

Lågpriskalender

Billiga flyg till Prag med Klm

Flygtid till Prag är ca 1h och 50 minuter.
Här hittar du flyg till Prag med Klm. Välj datum och klicka "sök" så får du fler resultat.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 19:50
Prag (PRG)
Sat 17 June, 2017, 08:20
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 19:50
Amsterdam (AMS)
Fri 16 June, 2017, 21:50
KLM
KLM
KL1118
Restid: 12h 30min
Byte: 9h
Amsterdam (AMS)
Sat 17 June, 2017, 06:50
Prag (PRG)
Sat 17 June, 2017, 08:20
KLM
KLM
KL1351
Restid: 12h 30min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Thu 22 June, 2017, 14:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 22 June, 2017, 22:55
KLM
KLM
KL1356
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Thu 22 June, 2017, 14:25
Amsterdam (AMS)
Thu 22 June, 2017, 16:00
KLM
KLM
KL1356
Restid: 8h 30min
Byte: 4h 50min
Amsterdam (AMS)
Thu 22 June, 2017, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 22 June, 2017, 22:55
KLM
KLM
KL1121
Restid: 8h 30min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser