Datum & passagerare

Sök ditt flyg

Lågpriskalender

Sök ditt flyg

Vädret i Phuket
Idag är högsta temperaturen 34 ℃ och lägsta 31 ℃ i Phuket.
Snabbfakta
Phuket Airport är Thailands näst mest trafikerade flygplats och hit kommer 2,9 miljoner passagerare varje år.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 14 November, 2017, 11:25
Phuket (HKT)
Wed 15 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 14 November, 2017, 11:25
London Heathrow (LHR)
Tue 14 November, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 24h 0min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Tue 14 November, 2017, 17:15
Hong Kong (HKG)
Wed 15 November, 2017, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 24h 0min
Byte: 1h 50min
Hong Kong (HKG)
Wed 15 November, 2017, 14:45
Phuket (HKT)
Wed 15 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5214
Restid: 24h 0min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 November, 2017, 18:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 November, 2017, 18:25
Hong Kong (HKG)
Sat 25 November, 2017, 22:45
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Restid: 25h 55min
Byte: 2h 55min
Hong Kong (HKG)
Sun 26 November, 2017, 01:40
London Heathrow (LHR)
Sun 26 November, 2017, 07:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX237
Restid: 25h 55min
Byte: 3h 45min
London Heathrow (LHR)
Sun 26 November, 2017, 10:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7111
Restid: 25h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 November, 2017, 11:25
Phuket (HKT)
Tue 14 November, 2017, 17:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 November, 2017, 11:25
London Heathrow (LHR)
Mon 13 November, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 24h 25min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Mon 13 November, 2017, 17:15
Hong Kong (HKG)
Tue 14 November, 2017, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 24h 25min
Byte: 2h 20min
Hong Kong (HKG)
Tue 14 November, 2017, 15:15
Phuket (HKT)
Tue 14 November, 2017, 17:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5264
Restid: 24h 25min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 November, 2017, 18:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 November, 2017, 18:25
Hong Kong (HKG)
Sat 25 November, 2017, 22:45
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Restid: 25h 55min
Byte: 2h 55min
Hong Kong (HKG)
Sun 26 November, 2017, 01:40
London Heathrow (LHR)
Sun 26 November, 2017, 07:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX237
Restid: 25h 55min
Byte: 3h 45min
London Heathrow (LHR)
Sun 26 November, 2017, 10:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7111
Restid: 25h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 14 November, 2017, 11:25
Phuket (HKT)
Wed 15 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 14 November, 2017, 11:25
London Heathrow (LHR)
Tue 14 November, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 24h 0min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Tue 14 November, 2017, 17:15
Hong Kong (HKG)
Wed 15 November, 2017, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 24h 0min
Byte: 1h 50min
Hong Kong (HKG)
Wed 15 November, 2017, 14:45
Phuket (HKT)
Wed 15 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5214
Restid: 24h 0min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 23 November, 2017, 18:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 November, 2017, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5265
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 23 November, 2017, 18:55
Hong Kong (HKG)
Thu 23 November, 2017, 23:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5265
Restid: 32h 55min
Byte: 10h 25min
Hong Kong (HKG)
Fri 24 November, 2017, 09:40
London Heathrow (LHR)
Fri 24 November, 2017, 15:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX257
Restid: 32h 55min
Byte: 3h 20min
London Heathrow (LHR)
Fri 24 November, 2017, 18:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 November, 2017, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7109
Restid: 32h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 12 November, 2017, 11:25
Phuket (HKT)
Mon 13 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 12 November, 2017, 11:25
London Heathrow (LHR)
Sun 12 November, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 24h 0min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Sun 12 November, 2017, 17:15
Hong Kong (HKG)
Mon 13 November, 2017, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 24h 0min
Byte: 1h 50min
Hong Kong (HKG)
Mon 13 November, 2017, 14:45
Phuket (HKT)
Mon 13 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5214
Restid: 24h 0min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 November, 2017, 18:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 November, 2017, 18:25
Hong Kong (HKG)
Sat 25 November, 2017, 22:45
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Restid: 25h 55min
Byte: 2h 55min
Hong Kong (HKG)
Sun 26 November, 2017, 01:40
London Heathrow (LHR)
Sun 26 November, 2017, 07:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX237
Restid: 25h 55min
Byte: 3h 45min
London Heathrow (LHR)
Sun 26 November, 2017, 10:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7111
Restid: 25h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 January, 2018, 09:10
Phuket (HKT)
Wed 10 January, 2018, 09:35
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ361
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 January, 2018, 09:10
Singapore Changi (SIN)
Wed 10 January, 2018, 06:15
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ361
Restid: 18h 25min
Byte: 2h 20min
Singapore Changi (SIN)
Wed 10 January, 2018, 08:35
Phuket (HKT)
Wed 10 January, 2018, 09:35
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ5052
Restid: 18h 25min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Thu 1 February, 2018, 20:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 2 February, 2018, 07:45
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ5057
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Thu 1 February, 2018, 20:10
Singapore Changi (SIN)
Thu 1 February, 2018, 22:55
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ5057
Restid: 17h 35min
Byte: 1h 20min
Singapore Changi (SIN)
Fri 2 February, 2018, 00:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 2 February, 2018, 07:45
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ362
Restid: 17h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 January, 2018, 09:10
Phuket (HKT)
Wed 10 January, 2018, 09:35
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ361
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 January, 2018, 09:10
Singapore Changi (SIN)
Wed 10 January, 2018, 06:15
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ361
Restid: 18h 25min
Byte: 2h 20min
Singapore Changi (SIN)
Wed 10 January, 2018, 08:35
Phuket (HKT)
Wed 10 January, 2018, 09:35
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ5052
Restid: 18h 25min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Wed 31 January, 2018, 20:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 1 February, 2018, 07:45
Silkair
Silkair
MI757
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Wed 31 January, 2018, 20:10
Singapore Changi (SIN)
Wed 31 January, 2018, 22:55
Silkair
Silkair
MI757
Restid: 17h 35min
Byte: 1h 20min
Singapore Changi (SIN)
Thu 1 February, 2018, 00:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 1 February, 2018, 07:45
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ362
Restid: 17h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 14 November, 2017, 18:20
Phuket (HKT)
Thu 16 November, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA912
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 14 November, 2017, 18:20
Peking (PEK)
Wed 15 November, 2017, 09:40
Air China
Air China
CA912
Restid: 24h 20min
Byte: 10h
Peking (PEK)
Wed 15 November, 2017, 19:40
Phuket (HKT)
Thu 16 November, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA821
Restid: 24h 20min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 24 November, 2017, 01:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 November, 2017, 16:30
Air China
Air China
CA822
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 24 November, 2017, 01:40
Peking (PEK)
Fri 24 November, 2017, 07:45
Air China
Air China
CA822
Restid: 20h 50min
Byte: 6h 5min
Peking (PEK)
Fri 24 November, 2017, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 November, 2017, 16:30
Air China
Air China
CA911
Restid: 20h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 October, 2017, 19:10
Phuket (HKT)
Thu 19 October, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA912
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 October, 2017, 19:10
Peking (PEK)
Wed 18 October, 2017, 09:45
Air China
Air China
CA912
Restid: 24h 30min
Byte: 9h 55min
Peking (PEK)
Wed 18 October, 2017, 19:40
Phuket (HKT)
Thu 19 October, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA821
Restid: 24h 30min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 3 November, 2017, 01:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 3 November, 2017, 16:30
Air China
Air China
CA822
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 3 November, 2017, 01:40
Peking (PEK)
Fri 3 November, 2017, 07:45
Air China
Air China
CA822
Restid: 20h 50min
Byte: 6h 5min
Peking (PEK)
Fri 3 November, 2017, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 3 November, 2017, 16:30
Air China
Air China
CA911
Restid: 20h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 December, 2017, 18:20
Phuket (HKT)
Wed 27 December, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA912
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 December, 2017, 18:20
Peking (PEK)
Tue 26 December, 2017, 09:40
Air China
Air China
CA912
Restid: 24h 20min
Byte: 10h
Peking (PEK)
Tue 26 December, 2017, 19:40
Phuket (HKT)
Wed 27 December, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA821
Restid: 24h 20min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 01:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 January, 2018, 16:30
Air China
Air China
CA822
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 01:40
Peking (PEK)
Tue 9 January, 2018, 07:45
Air China
Air China
CA822
Restid: 20h 50min
Byte: 6h 5min
Peking (PEK)
Tue 9 January, 2018, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 January, 2018, 16:30
Air China
Air China
CA911
Restid: 20h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 November, 2017, 09:10
Phuket (HKT)
Tue 14 November, 2017, 09:35
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ361
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 November, 2017, 09:10
Singapore Changi (SIN)
Tue 14 November, 2017, 06:15
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ361
Restid: 18h 25min
Byte: 2h 20min
Singapore Changi (SIN)
Tue 14 November, 2017, 08:35
Phuket (HKT)
Tue 14 November, 2017, 09:35
Silkair
Silkair
MI752
Restid: 18h 25min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Sun 26 November, 2017, 17:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 November, 2017, 07:45
Silkair
Silkair
MI755
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Sun 26 November, 2017, 17:50
Singapore Changi (SIN)
Sun 26 November, 2017, 20:40
Silkair
Silkair
MI755
Restid: 19h 55min
Byte: 3h 35min
Singapore Changi (SIN)
Mon 27 November, 2017, 00:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 November, 2017, 07:45
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ362
Restid: 19h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 November, 2017, 08:50
Phuket (HKT)
Sun 12 November, 2017, 11:30
SAS
SAS
SK557
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 November, 2017, 08:50
Amsterdam (AMS)
Sat 11 November, 2017, 11:00
SAS
SAS
SK557
Restid: 20h 40min
Byte: 1h 45min
Amsterdam (AMS)
Sat 11 November, 2017, 12:45
Hong Kong (HKG)
Sun 12 November, 2017, 06:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX270
Restid: 20h 40min
Byte: 1h 45min
Hong Kong (HKG)
Sun 12 November, 2017, 08:40
Phuket (HKT)
Sun 12 November, 2017, 11:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5212
Restid: 20h 40min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 November, 2017, 18:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 November, 2017, 18:25
Hong Kong (HKG)
Sat 25 November, 2017, 22:45
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Restid: 25h 55min
Byte: 2h 55min
Hong Kong (HKG)
Sun 26 November, 2017, 01:40
London Heathrow (LHR)
Sun 26 November, 2017, 07:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX237
Restid: 25h 55min
Byte: 3h 45min
London Heathrow (LHR)
Sun 26 November, 2017, 10:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7111
Restid: 25h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 November, 2017, 09:05
Phuket (HKT)
Sun 12 November, 2017, 11:30
SAS
SAS
SK635
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 November, 2017, 09:05
Frankfurt (FRA)
Sat 11 November, 2017, 11:25
SAS
SAS
SK635
Restid: 20h 25min
Byte: 1h 25min
Frankfurt (FRA)
Sat 11 November, 2017, 12:50
Hong Kong (HKG)
Sun 12 November, 2017, 06:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX288
Restid: 20h 25min
Byte: 1h 50min
Hong Kong (HKG)
Sun 12 November, 2017, 08:40
Phuket (HKT)
Sun 12 November, 2017, 11:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5212
Restid: 20h 25min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 23 November, 2017, 18:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 November, 2017, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5265
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 23 November, 2017, 18:55
Hong Kong (HKG)
Thu 23 November, 2017, 23:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5265
Restid: 32h 55min
Byte: 10h 25min
Hong Kong (HKG)
Fri 24 November, 2017, 09:40
London Heathrow (LHR)
Fri 24 November, 2017, 15:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX257
Restid: 32h 55min
Byte: 3h 20min
London Heathrow (LHR)
Fri 24 November, 2017, 18:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 November, 2017, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7109
Restid: 32h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 12 November, 2017, 11:25
Phuket (HKT)
Mon 13 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 12 November, 2017, 11:25
London Heathrow (LHR)
Sun 12 November, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 24h 0min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Sun 12 November, 2017, 17:15
Hong Kong (HKG)
Mon 13 November, 2017, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 24h 0min
Byte: 1h 50min
Hong Kong (HKG)
Mon 13 November, 2017, 14:45
Phuket (HKT)
Mon 13 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5214
Restid: 24h 0min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Mon 27 November, 2017, 18:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 28 November, 2017, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Mon 27 November, 2017, 18:25
Hong Kong (HKG)
Mon 27 November, 2017, 22:45
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Restid: 33h 25min
Byte: 10h 55min
Hong Kong (HKG)
Tue 28 November, 2017, 09:40
London Heathrow (LHR)
Tue 28 November, 2017, 15:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX257
Restid: 33h 25min
Byte: 3h 20min
London Heathrow (LHR)
Tue 28 November, 2017, 18:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 28 November, 2017, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7109
Restid: 33h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 November, 2017, 09:10
Phuket (HKT)
Tue 14 November, 2017, 09:35
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ361
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 November, 2017, 09:10
Singapore Changi (SIN)
Tue 14 November, 2017, 06:15
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ361
Restid: 18h 25min
Byte: 2h 20min
Singapore Changi (SIN)
Tue 14 November, 2017, 08:35
Phuket (HKT)
Tue 14 November, 2017, 09:35
Silkair
Silkair
MI752
Restid: 18h 25min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 24 November, 2017, 20:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 November, 2017, 07:45
Silkair
Silkair
MI757
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 24 November, 2017, 20:10
Singapore Changi (SIN)
Fri 24 November, 2017, 22:55
Silkair
Silkair
MI757
Restid: 17h 35min
Byte: 1h 20min
Singapore Changi (SIN)
Sat 25 November, 2017, 00:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 November, 2017, 07:45
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ362
Restid: 17h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 12 November, 2017, 11:25
Phuket (HKT)
Mon 13 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 12 November, 2017, 11:25
London Heathrow (LHR)
Sun 12 November, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 24h 0min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Sun 12 November, 2017, 17:15
Hong Kong (HKG)
Mon 13 November, 2017, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 24h 0min
Byte: 1h 50min
Hong Kong (HKG)
Mon 13 November, 2017, 14:45
Phuket (HKT)
Mon 13 November, 2017, 17:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5214
Restid: 24h 0min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Fri 24 November, 2017, 18:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 November, 2017, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Fri 24 November, 2017, 18:25
Hong Kong (HKG)
Fri 24 November, 2017, 22:45
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Restid: 33h 25min
Byte: 2h 15min
Hong Kong (HKG)
Sat 25 November, 2017, 01:00
London Heathrow (LHR)
Sat 25 November, 2017, 06:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX255
Restid: 33h 25min
Byte: 12h
London Heathrow (LHR)
Sat 25 November, 2017, 18:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 November, 2017, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7109
Restid: 33h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 1 June, 2017, 14:45
Phuket (HKT)
Fri 2 June, 2017, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 1 June, 2017, 14:45
Dubai (DXB)
Thu 1 June, 2017, 23:05
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Restid: 24h 15min
Byte: 11h 25min
Dubai (DXB)
Fri 2 June, 2017, 10:30
Phuket (HKT)
Fri 2 June, 2017, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK378
Restid: 24h 15min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 30 June, 2017, 00:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 30 June, 2017, 12:45
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 30 June, 2017, 00:10
Dubai (DXB)
Fri 30 June, 2017, 03:10
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Restid: 17h 35min
Byte: 5h 5min
Dubai (DXB)
Fri 30 June, 2017, 08:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 30 June, 2017, 12:45
Emirates Airline
Emirates Airline
EK157
Restid: 17h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 17 June, 2017, 19:10
Phuket (HKT)
Mon 19 June, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA912
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 17 June, 2017, 19:10
Peking (PEK)
Sun 18 June, 2017, 09:45
Air China
Air China
CA912
Restid: 24h 30min
Byte: 9h 55min
Peking (PEK)
Sun 18 June, 2017, 19:40
Phuket (HKT)
Mon 19 June, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA821
Restid: 24h 30min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Thu 3 August, 2017, 01:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 August, 2017, 17:20
Air China
Air China
CA822
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Thu 3 August, 2017, 01:40
Peking (PEK)
Thu 3 August, 2017, 07:55
Air China
Air China
CA822
Restid: 20h 40min
Byte: 5h 55min
Peking (PEK)
Thu 3 August, 2017, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 August, 2017, 17:20
Air China
Air China
CA911
Restid: 20h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 7 January, 2018, 11:25
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 11:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 7 January, 2018, 11:25
London Heathrow (LHR)
Sun 7 January, 2018, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 42h 5min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Sun 7 January, 2018, 17:15
Hong Kong (HKG)
Mon 8 January, 2018, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 42h 5min
Byte: 19h 45min
Hong Kong (HKG)
Tue 9 January, 2018, 08:40
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 11:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5212
Restid: 42h 5min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 1 February, 2018, 18:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 2 February, 2018, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5265
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 1 February, 2018, 18:55
Hong Kong (HKG)
Thu 1 February, 2018, 23:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5265
Restid: 32h 55min
Byte: 10h 25min
Hong Kong (HKG)
Fri 2 February, 2018, 09:40
London Heathrow (LHR)
Fri 2 February, 2018, 15:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX257
Restid: 32h 55min
Byte: 3h 20min
London Heathrow (LHR)
Fri 2 February, 2018, 18:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 2 February, 2018, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7109
Restid: 32h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 7 January, 2018, 11:25
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 11:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 7 January, 2018, 11:25
London Heathrow (LHR)
Sun 7 January, 2018, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 42h 5min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Sun 7 January, 2018, 17:15
Hong Kong (HKG)
Mon 8 January, 2018, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 42h 5min
Byte: 19h 45min
Hong Kong (HKG)
Tue 9 January, 2018, 08:40
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 11:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5212
Restid: 42h 5min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Wed 31 January, 2018, 18:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 1 February, 2018, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Wed 31 January, 2018, 18:25
Hong Kong (HKG)
Wed 31 January, 2018, 22:45
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX5215
Restid: 33h 25min
Byte: 10h 55min
Hong Kong (HKG)
Thu 1 February, 2018, 09:40
London Heathrow (LHR)
Thu 1 February, 2018, 15:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX257
Restid: 33h 25min
Byte: 3h 20min
London Heathrow (LHR)
Thu 1 February, 2018, 18:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 1 February, 2018, 21:50
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7109
Restid: 33h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 November, 2017, 07:55
Phuket (HKT)
Sun 12 November, 2017, 14:05
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ2609
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 November, 2017, 07:55
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 11 November, 2017, 09:05
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ2609
Restid: 24h 10min
Byte: 3h 25min
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 11 November, 2017, 12:30
Singapore Changi (SIN)
Sun 12 November, 2017, 07:30
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ351
Restid: 24h 10min
Byte: 5h 40min
Singapore Changi (SIN)
Sun 12 November, 2017, 13:10
Phuket (HKT)
Sun 12 November, 2017, 14:05
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ5054
Restid: 24h 10min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 24 November, 2017, 20:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 November, 2017, 07:45
Silkair
Silkair
MI757
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 24 November, 2017, 20:10
Singapore Changi (SIN)
Fri 24 November, 2017, 22:55
Silkair
Silkair
MI757
Restid: 17h 35min
Byte: 1h 20min
Singapore Changi (SIN)
Sat 25 November, 2017, 00:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 November, 2017, 07:45
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ362
Restid: 17h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 18 June, 2017, 06:10
Phuket (HKT)
Mon 19 June, 2017, 10:15
Air France
Air France
AF1463
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 18 June, 2017, 06:10
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 18 June, 2017, 08:50
Air France
Air France
AF1463
Restid: 23h 5min
Byte: 6h 30min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 18 June, 2017, 15:20
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Mon 19 June, 2017, 07:35
Air France
Air France
AF166
Restid: 23h 5min
Byte: 1h 15min
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Mon 19 June, 2017, 08:50
Phuket (HKT)
Mon 19 June, 2017, 10:15
Air France
Air France
AF8028
Restid: 23h 5min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 3 August, 2017, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 August, 2017, 23:05
Bangkok Airways
Bangkok Airways
PG270
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 3 August, 2017, 07:00
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Thu 3 August, 2017, 08:25
Bangkok Airways
Bangkok Airways
PG270
Restid: 21h 5min
Byte: 1h 25min
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Thu 3 August, 2017, 09:50
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 3 August, 2017, 17:20
Air France
Air France
AF165
Restid: 21h 5min
Byte: 3h 15min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 3 August, 2017, 20:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 August, 2017, 23:05
Air France
Air France
AF1462
Restid: 21h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 10 March, 2017, 13:10
Phuket (HKT)
Sat 11 March, 2017, 17:35
KLM
KLM
KL1110
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 10 March, 2017, 13:10
Amsterdam (AMS)
Fri 10 March, 2017, 15:15
KLM
KLM
KL1110
Restid: 22h 25min
Byte: 5h 30min
Amsterdam (AMS)
Fri 10 March, 2017, 20:45
Kuala Lumpur (KUL)
Sat 11 March, 2017, 15:50
KLM
KLM
KL809
Restid: 22h 25min
Byte: 1h 20min
Kuala Lumpur (KUL)
Sat 11 March, 2017, 17:10
Phuket (HKT)
Sat 11 March, 2017, 17:35
KLM
KLM
KL3859
Restid: 22h 25min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 March, 2017, 17:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 March, 2017, 12:15
Silkair
Silkair
MI755
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 25 March, 2017, 17:50
Singapore Changi (SIN)
Sat 25 March, 2017, 20:40
Silkair
Silkair
MI755
Restid: 23h 25min
Byte: 2h 25min
Singapore Changi (SIN)
Sat 25 March, 2017, 23:05
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 26 March, 2017, 07:10
Air France
Air France
AF257
Restid: 23h 25min
Byte: 2h 35min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 26 March, 2017, 09:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 March, 2017, 12:15
Air France
Air France
AF1262
Restid: 23h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 November, 2017, 17:20
Phuket (HKT)
Sun 12 November, 2017, 17:35
KLM
KLM
KL1116
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 November, 2017, 17:20
Amsterdam (AMS)
Sat 11 November, 2017, 19:35
KLM
KLM
KL1116
Restid: 18h 15min
Byte: 1h 10min
Amsterdam (AMS)
Sat 11 November, 2017, 20:45
Kuala Lumpur (KUL)
Sun 12 November, 2017, 15:50
KLM
KLM
KL809
Restid: 18h 15min
Byte: 1h 20min
Kuala Lumpur (KUL)
Sun 12 November, 2017, 17:10
Phuket (HKT)
Sun 12 November, 2017, 17:35
Malaysia Airlines
Malaysia Airlines
MH790
Restid: 18h 15min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Mon 27 November, 2017, 08:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 November, 2017, 23:20
Air France
Air France
AF8029
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Mon 27 November, 2017, 08:45
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Mon 27 November, 2017, 10:10
Air France
Air France
AF8029
Restid: 20h 35min
Byte: 1h 15min
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Mon 27 November, 2017, 11:25
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 27 November, 2017, 18:15
Air France
Air France
AF165
Restid: 20h 35min
Byte: 2h 35min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 27 November, 2017, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 November, 2017, 23:20
Air France
Air France
AF1462
Restid: 20h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 18 December, 2017, 18:45
Phuket (HKT)
Tue 19 December, 2017, 19:20
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ2105
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 18 December, 2017, 18:45
Frankfurt (FRA)
Mon 18 December, 2017, 20:55
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ2105
Restid: 18h 35min
Byte: 1h
Frankfurt (FRA)
Mon 18 December, 2017, 21:55
Singapore Changi (SIN)
Tue 19 December, 2017, 17:15
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ325
Restid: 18h 35min
Byte: 1h 15min
Singapore Changi (SIN)
Tue 19 December, 2017, 18:30
Phuket (HKT)
Tue 19 December, 2017, 19:20
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ5058
Restid: 18h 35min
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Wed 10 January, 2018, 17:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 11 January, 2018, 07:45
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ5055
Hemresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Wed 10 January, 2018, 17:50
Singapore Changi (SIN)
Wed 10 January, 2018, 20:40
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ5055
Restid: 19h 55min
Byte: 3h 35min
Singapore Changi (SIN)
Thu 11 January, 2018, 00:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 11 January, 2018, 07:45
Singapore Airlines
Singapore Airlines
SQ362
Restid: 19h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 December, 2017, 18:20
Phuket (HKT)
Wed 27 December, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA912
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 December, 2017, 18:20
Peking (PEK)
Tue 26 December, 2017, 09:40
Air China
Air China
CA912
Restid: 24h 20min
Byte: 10h
Peking (PEK)
Tue 26 December, 2017, 19:40
Phuket (HKT)
Wed 27 December, 2017, 00:40
Air China
Air China
CA821
Restid: 24h 20min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 6 January, 2018, 01:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 7 January, 2018, 14:20
Air China
Air China
CA822
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Sat 6 January, 2018, 01:40
Peking (PEK)
Sat 6 January, 2018, 07:45
Air China
Air China
CA822
Restid: 42h 40min
Byte: 18h 35min
Peking (PEK)
Sun 7 January, 2018, 02:20
Frankfurt (FRA)
Sun 7 January, 2018, 05:10
Air China
Air China
CA965
Restid: 42h 40min
Byte: 7h 5min
Frankfurt (FRA)
Sun 7 January, 2018, 12:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 7 January, 2018, 14:20
Air China
Air China
CA6842
Restid: 42h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 January, 2018, 12:40
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 13:55
Air France
Air France
AF1263
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 January, 2018, 12:40
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 8 January, 2018, 15:20
Air France
Air France
AF1263
Restid: 19h 15min
Byte: 1h
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 8 January, 2018, 16:20
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 9 January, 2018, 09:15
Air France
Air France
AF166
Restid: 19h 15min
Byte: 3h 15min
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 9 January, 2018, 12:30
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 13:55
Air France
Air France
AF8028
Restid: 19h 15min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 1 February, 2018, 08:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 1 February, 2018, 23:20
Air France
Air France
AF8029
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Thu 1 February, 2018, 08:45
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Thu 1 February, 2018, 10:10
Air France
Air France
AF8029
Restid: 20h 35min
Byte: 1h 15min
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Thu 1 February, 2018, 11:25
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 1 February, 2018, 18:15
Air France
Air France
AF165
Restid: 20h 35min
Byte: 2h 35min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 1 February, 2018, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 1 February, 2018, 23:20
Air France
Air France
AF1462
Restid: 20h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 January, 2018, 12:40
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 13:55
Air France
Air France
AF1263
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 January, 2018, 12:40
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 8 January, 2018, 15:20
Air France
Air France
AF1263
Restid: 19h 15min
Byte: 1h
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 8 January, 2018, 16:20
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 9 January, 2018, 09:15
Air France
Air France
AF166
Restid: 19h 15min
Byte: 3h 15min
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 9 January, 2018, 12:30
Phuket (HKT)
Tue 9 January, 2018, 13:55
Air France
Air France
AF8028
Restid: 19h 15min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Wed 31 January, 2018, 08:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 31 January, 2018, 23:20
Air France
Air France
AF8029
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Wed 31 January, 2018, 08:45
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Wed 31 January, 2018, 10:10
Air France
Air France
AF8029
Restid: 20h 35min
Byte: 1h 15min
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Wed 31 January, 2018, 11:25
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 31 January, 2018, 18:15
Air France
Air France
AF165
Restid: 20h 35min
Byte: 2h 35min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 31 January, 2018, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 31 January, 2018, 23:20
Air France
Air France
AF1462
Restid: 20h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 26 December, 2017, 14:45
Phuket (HKT)
Wed 27 December, 2017, 18:20
Air Berlin
Air Berlin
AB8005
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 26 December, 2017, 14:45
Berlin Tegel (TXL)
Tue 26 December, 2017, 16:20
Air Berlin
Air Berlin
AB8005
Restid: 21h 35min
Byte: 5h 30min
Berlin Tegel (TXL)
Tue 26 December, 2017, 21:50
Abu Dhabi (AUH)
Wed 27 December, 2017, 07:00
Air Berlin
Air Berlin
AB7494
Restid: 21h 35min
Byte: 2h 15min
Abu Dhabi (AUH)
Wed 27 December, 2017, 09:15
Phuket (HKT)
Wed 27 December, 2017, 18:20
Air Berlin
Air Berlin
AB4122
Restid: 21h 35min
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Wed 10 January, 2018, 20:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 11 January, 2018, 14:05
Air Berlin
Air Berlin
AB4123
Hemresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Wed 10 January, 2018, 20:20
Abu Dhabi (AUH)
Thu 11 January, 2018, 00:05
Air Berlin
Air Berlin
AB4123
Restid: 23h 45min
Byte: 3h 25min
Abu Dhabi (AUH)
Thu 11 January, 2018, 03:30
Berlin Tegel (TXL)
Thu 11 January, 2018, 07:20
Air Berlin
Air Berlin
AB7495
Restid: 23h 45min
Byte: 5h 15min
Berlin Tegel (TXL)
Thu 11 January, 2018, 12:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 11 January, 2018, 14:05
Air Berlin
Air Berlin
AB8004
Restid: 23h 45min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser