Datum & passagerare

Billiga flyg till Manila

Lågpriskalender

Billiga flyg till Manila

Vädret i Manila
Idag är högsta temperaturen 29 ℃ och lägsta 29 ℃ i Manila.
Snabbfakta
Manilla är Filippinernas huvudstad och har drygt 1,6 miljoner invånare.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 October, 2017, 11:35
Manila (MNL)
Mon 2 October, 2017, 16:40
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 October, 2017, 11:35
London Heathrow (LHR)
Sun 1 October, 2017, 13:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 23h 5min
Byte: 5h
London Heathrow (LHR)
Sun 1 October, 2017, 18:20
Hong Kong (HKG)
Mon 2 October, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX250
Restid: 23h 5min
Byte: 1h
Hong Kong (HKG)
Mon 2 October, 2017, 14:15
Manila (MNL)
Mon 2 October, 2017, 16:40
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX919
Restid: 23h 5min
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Sun 29 October, 2017, 20:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 October, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX934
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Sun 29 October, 2017, 20:55
Hong Kong (HKG)
Sun 29 October, 2017, 23:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX934
Restid: 24h 25min
Byte: 1h 45min
Hong Kong (HKG)
Mon 30 October, 2017, 01:00
London Heathrow (LHR)
Mon 30 October, 2017, 06:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX255
Restid: 24h 25min
Byte: 4h 25min
London Heathrow (LHR)
Mon 30 October, 2017, 10:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 October, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7111
Restid: 24h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 1 December, 2017, 11:25
Manila (MNL)
Sat 2 December, 2017, 16:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 1 December, 2017, 11:25
London Heathrow (LHR)
Fri 1 December, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 22h 5min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Fri 1 December, 2017, 17:15
Hong Kong (HKG)
Sat 2 December, 2017, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 22h 5min
Byte: 1h 20min
Hong Kong (HKG)
Sat 2 December, 2017, 14:15
Manila (MNL)
Sat 2 December, 2017, 16:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX919
Restid: 22h 5min
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Wed 10 January, 2018, 08:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 10 January, 2018, 23:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX912
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Wed 10 January, 2018, 08:30
Hong Kong (HKG)
Wed 10 January, 2018, 10:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX912
Restid: 21h 55min
Byte: 1h 10min
Hong Kong (HKG)
Wed 10 January, 2018, 12:05
London Heathrow (LHR)
Wed 10 January, 2018, 17:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX239
Restid: 21h 55min
Byte: 2h 35min
London Heathrow (LHR)
Wed 10 January, 2018, 19:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 10 January, 2018, 23:25
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7105
Restid: 21h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 1 December, 2017, 11:25
Manila (MNL)
Sat 2 December, 2017, 16:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 1 December, 2017, 11:25
London Heathrow (LHR)
Fri 1 December, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 22h 5min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Fri 1 December, 2017, 17:15
Hong Kong (HKG)
Sat 2 December, 2017, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 22h 5min
Byte: 1h 20min
Hong Kong (HKG)
Sat 2 December, 2017, 14:15
Manila (MNL)
Sat 2 December, 2017, 16:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX919
Restid: 22h 5min
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Sun 31 December, 2017, 19:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 1 January, 2018, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX902
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Sun 31 December, 2017, 19:55
Hong Kong (HKG)
Sun 31 December, 2017, 22:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX902
Restid: 25h 25min
Byte: 3h 5min
Hong Kong (HKG)
Mon 1 January, 2018, 01:20
London Heathrow (LHR)
Mon 1 January, 2018, 06:40
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX237
Restid: 25h 25min
Byte: 4h 5min
London Heathrow (LHR)
Mon 1 January, 2018, 10:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 1 January, 2018, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7111
Restid: 25h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 September, 2017, 07:35
Manila (MNL)
Sun 1 October, 2017, 11:20
SAS
SAS
SK2547
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 September, 2017, 07:35
Manchester (MAN)
Sat 30 September, 2017, 09:05
SAS
SAS
SK2547
Restid: 21h 45min
Byte: 3h 20min
Manchester (MAN)
Sat 30 September, 2017, 12:25
Hong Kong (HKG)
Sun 1 October, 2017, 07:05
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX358
Restid: 21h 45min
Byte: 1h 55min
Hong Kong (HKG)
Sun 1 October, 2017, 09:00
Manila (MNL)
Sun 1 October, 2017, 11:20
Dragonair HK
Dragonair HK
KA5901
Restid: 21h 45min
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Sun 29 October, 2017, 20:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 October, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX934
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Sun 29 October, 2017, 20:55
Hong Kong (HKG)
Sun 29 October, 2017, 23:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX934
Restid: 24h 25min
Byte: 2h 5min
Hong Kong (HKG)
Mon 30 October, 2017, 01:20
London Heathrow (LHR)
Mon 30 October, 2017, 06:40
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX237
Restid: 24h 25min
Byte: 4h 5min
London Heathrow (LHR)
Mon 30 October, 2017, 10:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 October, 2017, 14:20
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7111
Restid: 24h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 27 June, 2017, 18:20
Manila (MNL)
Wed 28 June, 2017, 19:15
SAS
SAS
SK533
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 27 June, 2017, 18:20
London Heathrow (LHR)
Tue 27 June, 2017, 19:55
SAS
SAS
SK533
Restid: 18h 55min
Byte: 2h 25min
London Heathrow (LHR)
Tue 27 June, 2017, 22:20
Manila (MNL)
Wed 28 June, 2017, 19:15
Philippine Airlines
Philippine Airlines
PR721
Restid: 18h 55min
Hemresa (1 byte)
Manila (MNL)
Tue 11 July, 2017, 13:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 July, 2017, 10:05
Philippine Airlines
Philippine Airlines
PR720
Hemresa (1 byte)
Manila (MNL)
Tue 11 July, 2017, 13:00
London Heathrow (LHR)
Tue 11 July, 2017, 20:35
Philippine Airlines
Philippine Airlines
PR720
Restid: 27h 5min
Byte: 10h 5min
London Heathrow (LHR)
Wed 12 July, 2017, 06:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 July, 2017, 10:05
SAS
SAS
SK1530
Restid: 27h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 28 June, 2017, 15:00
Manila (MNL)
Thu 29 June, 2017, 23:35
Etihad Airways
Etihad Airways
EY1477
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 28 June, 2017, 15:00
Berlin Tegel (TXL)
Wed 28 June, 2017, 16:35
Etihad Airways
Etihad Airways
EY1477
Restid: 26h 35min
Byte: 5h 15min
Berlin Tegel (TXL)
Wed 28 June, 2017, 21:50
Abu Dhabi (AUH)
Thu 29 June, 2017, 06:05
Etihad Airways
Etihad Airways
EY1402
Restid: 26h 35min
Byte: 4h 25min
Abu Dhabi (AUH)
Thu 29 June, 2017, 10:30
Manila (MNL)
Thu 29 June, 2017, 23:35
Etihad Airways
Etihad Airways
EY428
Restid: 26h 35min
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Tue 11 July, 2017, 18:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 July, 2017, 14:05
Etihad Airways
Etihad Airways
EY423
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Tue 11 July, 2017, 18:40
Abu Dhabi (AUH)
Tue 11 July, 2017, 23:50
Etihad Airways
Etihad Airways
EY423
Restid: 25h 25min
Byte: 2h 10min
Abu Dhabi (AUH)
Wed 12 July, 2017, 02:00
Frankfurt (FRA)
Wed 12 July, 2017, 07:05
Etihad Airways
Etihad Airways
EY1
Restid: 25h 25min
Byte: 5h
Frankfurt (FRA)
Wed 12 July, 2017, 12:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 July, 2017, 14:05
Etihad Airways
Etihad Airways
EY5765
Restid: 25h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 1 December, 2017, 11:25
Manila (MNL)
Sat 2 December, 2017, 16:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 1 December, 2017, 11:25
London Heathrow (LHR)
Fri 1 December, 2017, 13:15
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX7108
Restid: 22h 5min
Byte: 4h
London Heathrow (LHR)
Fri 1 December, 2017, 17:15
Hong Kong (HKG)
Sat 2 December, 2017, 12:55
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX238
Restid: 22h 5min
Byte: 1h 20min
Hong Kong (HKG)
Sat 2 December, 2017, 14:15
Manila (MNL)
Sat 2 December, 2017, 16:30
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX919
Restid: 22h 5min
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Sun 7 January, 2018, 19:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 January, 2018, 10:05
Dragonair HK
Dragonair HK
KA5902
Hemresa (2 byten)
Manila (MNL)
Sun 7 January, 2018, 19:55
Hong Kong (HKG)
Sun 7 January, 2018, 22:15
Dragonair HK
Dragonair HK
KA5902
Restid: 21h 10min
Byte: 1h 40min
Hong Kong (HKG)
Sun 7 January, 2018, 23:55
London Heathrow (LHR)
Mon 8 January, 2018, 05:00
Cathay Pacific Airways
Cathay Pacific Airways
CX251
Restid: 21h 10min
Byte: 1h 40min
London Heathrow (LHR)
Mon 8 January, 2018, 06:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 January, 2018, 10:05
SAS
SAS
SK1530
Restid: 21h 10min
Visa detaljer
Visar 7 av 7

Vill du åka till Filippinerna på semester? Här på Supersavertravel kan vi erbjuda dig att söka bland de lägsta priserna på billiga flygresor. Vi samarbetar med över 650 olika flygbolag runt om i världen och kan garantera dig att du kan leta efter din semesterresa bland marknadens förmånligaste priser! För att hitta de billigaste alternativen råder vi dig att vara ute i god tid och även flexibel med datum om du har möjlighet. Jämför de olika flygbolagen som trafikerar din destination innan du slutligen väljer det bästa alternativet just för dig!

Manila är huvudstad i det soliga och varma Filippinerna, ett fantastiskt semesterland för dig som är ute efter sol och bad under din ledighet. Du landar på någon av de två internationella flygplatserna Clark eller Manila International Airport och tar dig enkelt in till staden med buss eller många av de taxibilar som står till hands. Här är det billigt att shoppa och du hittar allt från kläder och mat till elektronik och diverse turistattiraljer. Från Manila är det enkelt att ta sig vidare för att utforska landet och uppleva dess natur och kultur. Tag god tid på dig och tillåt dig att verklifgen utforska detta land med sitt gästvänliga folk i lugn och ro.

• Boka flyg och hotell samtidigt hos Supersavertravel!

• Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och ta del av fina specialerbjudanden!

• Här på Supersavertravel kan du enkelt boka din hyrbil till semestern!

Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser