Datum & passagerare

Sök ditt flyg

Lågpriskalender

Sök ditt flyg

Vilka flygbolag tror du är mest populära?
Vi säljer mest resor med Norwegian, SAS och BRA till Malmö.
Vädret i Malmö
Idag är högsta temperaturen 6 ℃ och lägsta 5 ℃ i Malmö.
Snabbfakta
Från Malmö har du ett bra utgångsläge för att upptäcka Skåne samt Köpenhamn.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 March, 2017, 07:30
Malmo Sturup (MMX)
Fri 24 March, 2017, 08:35
Norwegian
Norwegian
DY4025
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 26 March, 2017, 21:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 March, 2017, 23:00
Norwegian
Norwegian
DY4054
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 14 March, 2017, 15:50
Malmo Sturup (MMX)
Tue 14 March, 2017, 16:55
Norwegian
Norwegian
DY4051
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 30 March, 2017, 09:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 March, 2017, 10:05
Norwegian
Norwegian
DY4026
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 25 December, 2017, 15:00
Malmo Sturup (MMX)
Mon 25 December, 2017, 16:05
BRA
BRA
TF176
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 4 January, 2018, 09:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 4 January, 2018, 10:10
Norwegian
Norwegian
DY4026
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 20 May, 2017, 13:30
Malmo Sturup (MMX)
Sat 20 May, 2017, 14:35
BRA
BRA
TF178
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 25 May, 2017, 09:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 25 May, 2017, 10:05
Norwegian
Norwegian
DY4026
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 April, 2017, 07:30
Malmo Sturup (MMX)
Wed 12 April, 2017, 08:35
Norwegian
Norwegian
DY4025
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Mon 17 April, 2017, 17:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 17 April, 2017, 18:40
Norwegian
Norwegian
DY4052
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 07:30
Malmo Sturup (MMX)
Thu 13 April, 2017, 08:35
Norwegian
Norwegian
DY4025
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Mon 17 April, 2017, 17:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 17 April, 2017, 18:40
Norwegian
Norwegian
DY4052
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 18 March, 2017, 13:30
Malmo Sturup (MMX)
Sat 18 March, 2017, 14:35
BRA
BRA
TF178
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 19 March, 2017, 11:00
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 19 March, 2017, 12:10
BRA
BRA
TF171
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 20 May, 2017, 13:30
Malmo Sturup (MMX)
Sat 20 May, 2017, 14:35
BRA
BRA
TF178
Restid: 1h 5min
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 25 May, 2017, 13:45
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 25 May, 2017, 16:40
BRA
BRA
TF1231
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 25 May, 2017, 13:45
Visby (VBY)
Thu 25 May, 2017, 14:45
BRA
BRA
TF1231
Restid: 2h 55min
Byte: 1h 15min
Visby (VBY)
Thu 25 May, 2017, 16:00
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 25 May, 2017, 16:40
BRA
BRA
TF449
Restid: 2h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 18 March, 2017, 13:30
Malmo Sturup (MMX)
Sat 18 March, 2017, 14:35
BRA
BRA
TF178
Restid: 1h 5min
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 19 March, 2017, 16:40
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 20 March, 2017, 09:25
BRA
BRA
TF1231
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 19 March, 2017, 16:40
Visby (VBY)
Sun 19 March, 2017, 17:40
BRA
BRA
TF1231
Restid: 16h 45min
Byte: 15h 5min
Visby (VBY)
Mon 20 March, 2017, 08:45
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 20 March, 2017, 09:25
BRA
BRA
TF409
Restid: 16h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 24 March, 2017, 07:00
Malmo Sturup (MMX)
Fri 24 March, 2017, 08:05
BRA
BRA
TF120
Restid: 1h 5min
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 26 March, 2017, 16:40
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 27 March, 2017, 18:10
BRA
BRA
TF1231
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 26 March, 2017, 16:40
Visby (VBY)
Sun 26 March, 2017, 17:40
BRA
BRA
TF1231
Restid: 25h 30min
Byte: 23h 50min
Visby (VBY)
Mon 27 March, 2017, 17:30
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 27 March, 2017, 18:10
BRA
BRA
TF429
Restid: 25h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 14 March, 2017, 07:00
Malmo Sturup (MMX)
Tue 14 March, 2017, 08:05
BRA
BRA
TF120
Restid: 1h 5min
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 30 March, 2017, 15:00
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 30 March, 2017, 18:10
BRA
BRA
TF1201
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 30 March, 2017, 15:00
Visby (VBY)
Thu 30 March, 2017, 16:00
BRA
BRA
TF1201
Restid: 3h 10min
Byte: 1h 30min
Visby (VBY)
Thu 30 March, 2017, 17:30
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 30 March, 2017, 18:10
BRA
BRA
TF429
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 13 April, 2017, 08:50
Malmo Sturup (MMX)
Thu 13 April, 2017, 10:00
BRA
BRA
TF126
Restid: 1h 10min
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Mon 17 April, 2017, 16:40
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 18 April, 2017, 14:00
BRA
BRA
TF1231
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Mon 17 April, 2017, 16:40
Visby (VBY)
Mon 17 April, 2017, 17:40
BRA
BRA
TF1231
Restid: 21h 20min
Byte: 19h 40min
Visby (VBY)
Tue 18 April, 2017, 13:20
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 18 April, 2017, 14:00
BRA
BRA
TF417
Restid: 21h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 12 April, 2017, 07:00
Malmo Sturup (MMX)
Wed 12 April, 2017, 08:05
BRA
BRA
TF120
Restid: 1h 5min
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Mon 17 April, 2017, 16:40
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 18 April, 2017, 14:00
BRA
BRA
TF1231
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Mon 17 April, 2017, 16:40
Visby (VBY)
Mon 17 April, 2017, 17:40
BRA
BRA
TF1231
Restid: 21h 20min
Byte: 19h 40min
Visby (VBY)
Tue 18 April, 2017, 13:20
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 18 April, 2017, 14:00
BRA
BRA
TF417
Restid: 21h 20min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser