Datum & passagerare

Sök ditt flyg

Lågpriskalender

Sök ditt flyg

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 21 March, 2017, 16:45
Malaga (AGP)
Wed 22 March, 2017, 08:45
Vueling
Vueling
VY1266
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 21 March, 2017, 16:45
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 21 March, 2017, 20:15
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 16h 0min
Byte: 10h 55min
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 22 March, 2017, 07:10
Malaga (AGP)
Wed 22 March, 2017, 08:45
Vueling
Vueling
VY2115
Restid: 16h 0min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Tue 28 March, 2017, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 28 March, 2017, 10:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85050
Restid: 4h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 15 March, 2017, 18:05
Malaga (AGP)
Thu 16 March, 2017, 18:10
Air Berlin
Air Berlin
AB8019
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 15 March, 2017, 18:05
Dusseldorf (DUS)
Wed 15 March, 2017, 20:00
Air Berlin
Air Berlin
AB8019
Restid: 24h 5min
Byte: 19h 15min
Dusseldorf (DUS)
Thu 16 March, 2017, 15:15
Malaga (AGP)
Thu 16 March, 2017, 18:10
Air Berlin
Air Berlin
AB3224
Restid: 24h 5min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Thu 23 March, 2017, 06:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 23 March, 2017, 11:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85050
Restid: 4h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 21 March, 2017, 10:40
Malaga (AGP)
Tue 21 March, 2017, 15:05
SAS
SAS
SK1803
Restid: 4h 25min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Tue 28 March, 2017, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 28 March, 2017, 10:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85050
Restid: 4h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 15 March, 2017, 06:25
Malaga (AGP)
Wed 15 March, 2017, 10:50
SAS
SAS
SK1583
Restid: 4h 25min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Thu 23 March, 2017, 06:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 23 March, 2017, 11:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85050
Restid: 4h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 11 June, 2017, 11:20
Malaga (AGP)
Mon 12 June, 2017, 00:40
Norwegian
Norwegian
DY805
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 11 June, 2017, 11:20
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 11 June, 2017, 12:20
Norwegian
Norwegian
DY805
Restid: 13h 20min
Byte: 8h 20min
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 11 June, 2017, 20:40
Malaga (AGP)
Mon 12 June, 2017, 00:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85031
Restid: 13h 20min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Mon 19 June, 2017, 07:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 19 June, 2017, 11:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85050
Restid: 4h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 11 June, 2017, 15:40
Malaga (AGP)
Sun 11 June, 2017, 20:05
SAS
SAS
SK1583
Restid: 4h 25min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Mon 19 June, 2017, 07:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 19 June, 2017, 11:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85050
Restid: 4h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 10 June, 2017, 18:50
Malaga (AGP)
Sun 11 June, 2017, 09:35
SAS
SAS
SK1409
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 10 June, 2017, 18:50
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 10 June, 2017, 20:00
SAS
SAS
SK1409
Restid: 14h 45min
Byte: 9h 50min
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 11 June, 2017, 05:50
Malaga (AGP)
Sun 11 June, 2017, 09:35
SAS
SAS
SK583
Restid: 14h 45min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Mon 19 June, 2017, 07:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 19 June, 2017, 11:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85050
Restid: 4h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 15 March, 2017, 21:00
Malaga (AGP)
Thu 16 March, 2017, 13:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D82859
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 15 March, 2017, 21:00
London Gatwick (LGW)
Wed 15 March, 2017, 22:35
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D82859
Restid: 16h 0min
Byte: 10h 40min
London Gatwick (LGW)
Thu 16 March, 2017, 09:15
Malaga (AGP)
Thu 16 March, 2017, 13:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85001
Restid: 16h 0min
Hemresa (1 byte)
Malaga (AGP)
Sun 26 March, 2017, 06:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 March, 2017, 14:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85020
Hemresa (1 byte)
Malaga (AGP)
Sun 26 March, 2017, 06:55
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 26 March, 2017, 10:55
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85020
Restid: 7h 55min
Byte: 2h 55min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 26 March, 2017, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 March, 2017, 14:50
Norwegian
Norwegian
DY814
Restid: 7h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 20 May, 2017, 19:50
Malaga (AGP)
Sun 21 May, 2017, 20:15
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 20 May, 2017, 19:50
Amsterdam (AMS)
Sat 20 May, 2017, 21:50
KLM
KLM
KL1118
Restid: 24h 25min
Byte: 19h 25min
Amsterdam (AMS)
Sun 21 May, 2017, 17:15
Malaga (AGP)
Sun 21 May, 2017, 20:15
KLM
KLM
KL2651
Restid: 24h 25min
Hemresa (1 byte)
Malaga (AGP)
Sat 27 May, 2017, 20:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 28 May, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1042
Hemresa (1 byte)
Malaga (AGP)
Sat 27 May, 2017, 20:25
Amsterdam (AMS)
Sat 27 May, 2017, 23:35
KLM
KLM
KL1042
Restid: 12h 25min
Byte: 7h 15min
Amsterdam (AMS)
Sun 28 May, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 28 May, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 12h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 10 June, 2017, 14:40
Malaga (AGP)
Sat 10 June, 2017, 19:05
SAS
SAS
SK1583
Restid: 4h 25min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Mon 19 June, 2017, 07:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 19 June, 2017, 11:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85050
Restid: 4h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 15 March, 2017, 06:25
Malaga (AGP)
Wed 15 March, 2017, 10:50
SAS
SAS
SK1583
Restid: 4h 25min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Sun 26 March, 2017, 20:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 March, 2017, 01:10
SAS
SAS
SK1584
Restid: 4h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 20 May, 2017, 14:05
Malaga (AGP)
Sat 20 May, 2017, 18:30
Norwegian
Norwegian
DY4223
Restid: 4h 25min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Sat 27 May, 2017, 19:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 27 May, 2017, 23:30
Norwegian
Norwegian
DY4224
Restid: 4h 10min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser