Datum & passagerare

Sök ditt flyg

Lågpriskalender

Sök ditt flyg

Vilka flygbolag tror du är mest populära?
Vi säljer mest resor med Norwegian och SAS till Luleå.
Vädret i Luleå
Idag är högsta temperaturen -4 ℃ och lägsta -4 ℃ i Luleå.
Snabbfakta
Luleå har en fantastisk skärgård som du kan besöka året runt.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 17:05
Lulea (LLA)
Thu 13 April, 2017, 20:15
SAS
SAS
SK2167
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 17:05
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 13 April, 2017, 18:05
SAS
SAS
SK2167
Restid: 3h 10min
Byte: 30min
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 13 April, 2017, 18:35
Lulea (LLA)
Thu 13 April, 2017, 20:15
SAS
SAS
SK2050
Restid: 3h 10min
Hemresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Fri 21 April, 2017, 17:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 22 April, 2017, 09:10
SAS
SAS
SK2051
Hemresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Fri 21 April, 2017, 17:55
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 21 April, 2017, 19:35
SAS
SAS
SK2051
Restid: 15h 15min
Byte: 10h 45min
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 22 April, 2017, 06:20
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 22 April, 2017, 07:05
SAS
SAS
SK1439
Restid: 15h 15min
Byte: 55min
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 22 April, 2017, 08:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 22 April, 2017, 09:10
SAS
SAS
SK1416
Restid: 15h 15min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser