Datum & passagerare

Sök ditt flyg

Lågpriskalender

Sök ditt flyg

Här kan du se alla flyg med Norwegian. Välj vart du vill åka och vilka datum, så får du fler resultat.
Norwegian är ett norskt flygbolag som flyger till destinationer i Europa, USA och Asien.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 July, 2017, 21:00
London Gatwick (LGW)
Thu 13 July, 2017, 22:35
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D82859
Restid: 2h 35min
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Thu 20 July, 2017, 09:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 20 July, 2017, 20:05
Norwegian
Norwegian
DY4440
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Thu 20 July, 2017, 09:55
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 20 July, 2017, 12:45
Norwegian
Norwegian
DY4440
Restid: 9h 10min
Byte: 6h 20min
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 20 July, 2017, 19:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 20 July, 2017, 20:05
Norwegian
Norwegian
DY4084
Restid: 9h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 3 March, 2017, 21:00
London Gatwick (LGW)
Fri 3 March, 2017, 22:35
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D82859
Restid: 2h 35min
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Mon 6 March, 2017, 09:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 March, 2017, 16:45
Norwegian
Norwegian
DY4440
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Mon 6 March, 2017, 09:05
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 6 March, 2017, 11:55
Norwegian
Norwegian
DY4440
Restid: 6h 40min
Byte: 3h 50min
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 6 March, 2017, 15:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 March, 2017, 16:45
Norwegian
Norwegian
DY4080
Restid: 6h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 25 May, 2017, 17:45
London Gatwick (LGW)
Fri 26 May, 2017, 19:05
Norwegian
Norwegian
DY4083
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 25 May, 2017, 17:45
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 25 May, 2017, 18:40
Norwegian
Norwegian
DY4083
Restid: 26h 20min
Byte: 23h 25min
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 26 May, 2017, 18:05
London Gatwick (LGW)
Fri 26 May, 2017, 19:05
Norwegian
Norwegian
DY4441
Restid: 26h 20min
Hemresa (direktflyg)
London Gatwick (LGW)
Thu 1 June, 2017, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 1 June, 2017, 09:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D82850
Restid: 2h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 14 July, 2017, 21:00
London Gatwick (LGW)
Fri 14 July, 2017, 22:35
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D82859
Restid: 2h 35min
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Fri 21 July, 2017, 09:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 21 July, 2017, 20:05
Norwegian
Norwegian
DY4440
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Fri 21 July, 2017, 09:55
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 21 July, 2017, 12:45
Norwegian
Norwegian
DY4440
Restid: 9h 10min
Byte: 6h 20min
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 21 July, 2017, 19:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 21 July, 2017, 20:05
Norwegian
Norwegian
DY4084
Restid: 9h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 March, 2017, 14:15
London Gatwick (LGW)
Mon 13 March, 2017, 19:10
Norwegian
Norwegian
DY4075
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 March, 2017, 14:15
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 13 March, 2017, 15:10
Norwegian
Norwegian
DY4075
Restid: 5h 55min
Byte: 3h
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 13 March, 2017, 18:10
London Gatwick (LGW)
Mon 13 March, 2017, 19:10
Norwegian
Norwegian
DY4441
Restid: 5h 55min
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Tue 14 March, 2017, 08:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 14 March, 2017, 16:45
Norwegian
Norwegian
DY4440
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Tue 14 March, 2017, 08:55
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 14 March, 2017, 11:45
Norwegian
Norwegian
DY4440
Restid: 6h 50min
Byte: 4h
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 14 March, 2017, 15:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 14 March, 2017, 16:45
Norwegian
Norwegian
DY4080
Restid: 6h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 14 July, 2017, 21:00
London Gatwick (LGW)
Fri 14 July, 2017, 22:35
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D82859
Restid: 2h 35min
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Mon 31 July, 2017, 09:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 31 July, 2017, 20:05
Norwegian
Norwegian
DY4440
Hemresa (1 byte)
London Gatwick (LGW)
Mon 31 July, 2017, 09:55
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 31 July, 2017, 12:45
Norwegian
Norwegian
DY4440
Restid: 9h 10min
Byte: 6h 20min
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 31 July, 2017, 19:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 31 July, 2017, 20:05
Norwegian
Norwegian
DY4084
Restid: 9h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 06:55
London Gatwick (LGW)
Thu 13 April, 2017, 09:25
Norwegian
Norwegian
DY4071
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 06:55
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 13 April, 2017, 07:50
Norwegian
Norwegian
DY4071
Restid: 3h 30min
Byte: 35min
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 13 April, 2017, 08:25
London Gatwick (LGW)
Thu 13 April, 2017, 09:25
Norwegian
Norwegian
DY4439
Restid: 3h 30min
Hemresa (direktflyg)
London Gatwick (LGW)
Sat 15 April, 2017, 17:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 15 April, 2017, 20:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D82856
Restid: 2h 20min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser