Datum & passagerare

Sök ditt flyg

Lågpriskalender

Sök ditt flyg

Vädret i Kapstaden
Idag är högsta temperaturen 20.5 ℃ och lägsta 20.5 ℃ i Kapstaden.
Snabbfakta
I Kapstaden kan du bestiga Taffelberget eller ta en kabinbana. Berget utgör en dramatisk bakgrund till stadskärnan.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 5 May, 2017, 14:45
Kapstaden (CPT)
Sat 6 May, 2017, 11:35
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 5 May, 2017, 14:45
Dubai (DXB)
Fri 5 May, 2017, 23:05
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Restid: 20h 50min
Byte: 4h 45min
Dubai (DXB)
Sat 6 May, 2017, 03:50
Kapstaden (CPT)
Sat 6 May, 2017, 11:35
Emirates Airline
Emirates Airline
EK772
Restid: 20h 50min
Hemresa (1 byte)
Kapstaden (CPT)
Mon 29 May, 2017, 13:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 30 May, 2017, 12:45
Emirates Airline
Emirates Airline
EK773
Hemresa (1 byte)
Kapstaden (CPT)
Mon 29 May, 2017, 13:05
Dubai (DXB)
Tue 30 May, 2017, 00:40
Emirates Airline
Emirates Airline
EK773
Restid: 23h 40min
Byte: 7h 35min
Dubai (DXB)
Tue 30 May, 2017, 08:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 30 May, 2017, 12:45
Emirates Airline
Emirates Airline
EK157
Restid: 23h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 18 August, 2017, 18:15
Kapstaden (CPT)
Sat 19 August, 2017, 12:10
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1796
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 18 August, 2017, 18:15
Istanbul Atatürk (IST)
Fri 18 August, 2017, 22:45
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1796
Restid: 17h 55min
Byte: 3h 10min
Istanbul Atatürk (IST)
Sat 19 August, 2017, 01:55
Kapstaden (CPT)
Sat 19 August, 2017, 12:10
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK44
Restid: 17h 55min
Hemresa (1 byte)
Kapstaden (CPT)
Sun 20 August, 2017, 17:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 21 August, 2017, 09:35
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK45
Hemresa (1 byte)
Kapstaden (CPT)
Sun 20 August, 2017, 17:20
Istanbul Atatürk (IST)
Mon 21 August, 2017, 05:05
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK45
Restid: 16h 15min
Byte: 2h
Istanbul Atatürk (IST)
Mon 21 August, 2017, 07:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 21 August, 2017, 09:35
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1793
Restid: 16h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 15 January, 2018, 17:35
Kapstaden (CPT)
Tue 16 January, 2018, 13:00
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1796
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 15 January, 2018, 17:35
Istanbul Atatürk (IST)
Mon 15 January, 2018, 23:05
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1796
Restid: 18h 25min
Byte: 3h 40min
Istanbul Atatürk (IST)
Tue 16 January, 2018, 02:45
Kapstaden (CPT)
Tue 16 January, 2018, 13:00
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK44
Restid: 18h 25min
Hemresa (1 byte)
Kapstaden (CPT)
Sun 11 February, 2018, 17:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 12 February, 2018, 10:40
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK45
Hemresa (1 byte)
Kapstaden (CPT)
Sun 11 February, 2018, 17:50
Istanbul Atatürk (IST)
Mon 12 February, 2018, 05:50
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK45
Restid: 17h 50min
Byte: 3h
Istanbul Atatürk (IST)
Mon 12 February, 2018, 08:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 12 February, 2018, 10:40
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1793
Restid: 17h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 14 April, 2017, 21:50
Kapstaden (CPT)
Sat 15 April, 2017, 13:55
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET715
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 14 April, 2017, 21:50
Addis Ababa (ADD)
Sat 15 April, 2017, 06:20
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET715
Restid: 16h 5min
Byte: 2h 5min
Addis Ababa (ADD)
Sat 15 April, 2017, 08:25
Kapstaden (CPT)
Sat 15 April, 2017, 13:55
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET847
Restid: 16h 5min
Hemresa (1 byte)
Kapstaden (CPT)
Sat 22 April, 2017, 21:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 24 April, 2017, 06:40
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET848
Hemresa (1 byte)
Kapstaden (CPT)
Sat 22 April, 2017, 21:00
Addis Ababa (ADD)
Sun 23 April, 2017, 06:15
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET848
Restid: 33h 40min
Byte: 17h 35min
Addis Ababa (ADD)
Sun 23 April, 2017, 23:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 24 April, 2017, 06:40
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET714
Restid: 33h 40min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser