Datum & passagerare

Sök ditt flyg

Lågpriskalender

Sök ditt flyg

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 17 March, 2017, 06:30
Geneve (GVA)
Fri 17 March, 2017, 15:45
Air Berlin
Air Berlin
AB8011
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 17 March, 2017, 06:30
Dusseldorf (DUS)
Fri 17 March, 2017, 08:30
Air Berlin
Air Berlin
AB8011
Restid: 9h 15min
Byte: 5h 40min
Dusseldorf (DUS)
Fri 17 March, 2017, 14:10
Geneve (GVA)
Fri 17 March, 2017, 15:45
Air Berlin
Air Berlin
AB8626
Restid: 9h 15min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 20 March, 2017, 16:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 March, 2017, 22:50
Air Berlin
Air Berlin
AB8627
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 20 March, 2017, 16:45
Dusseldorf (DUS)
Mon 20 March, 2017, 18:20
Air Berlin
Air Berlin
AB8627
Restid: 6h 5min
Byte: 2h 30min
Dusseldorf (DUS)
Mon 20 March, 2017, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 March, 2017, 22:50
Air Berlin
Air Berlin
AB8010
Restid: 6h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 31 March, 2017, 12:10
Geneve (GVA)
Fri 31 March, 2017, 22:45
Air Berlin
Air Berlin
AB8013
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 31 March, 2017, 12:10
Dusseldorf (DUS)
Fri 31 March, 2017, 14:10
Air Berlin
Air Berlin
AB8013
Restid: 10h 35min
Byte: 7h
Dusseldorf (DUS)
Fri 31 March, 2017, 21:10
Geneve (GVA)
Fri 31 March, 2017, 22:45
Air Berlin
Air Berlin
AB8620
Restid: 10h 35min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 9 April, 2017, 07:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 9 April, 2017, 11:30
Air Berlin
Air Berlin
AB8621
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 9 April, 2017, 07:05
Dusseldorf (DUS)
Sun 9 April, 2017, 08:40
Air Berlin
Air Berlin
AB8621
Restid: 4h 25min
Byte: 55min
Dusseldorf (DUS)
Sun 9 April, 2017, 09:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 9 April, 2017, 11:30
Air Berlin
Air Berlin
AB8012
Restid: 4h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 March, 2017, 06:30
Geneve (GVA)
Sat 11 March, 2017, 21:00
Air Berlin
Air Berlin
AB8011
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 March, 2017, 06:30
Dusseldorf (DUS)
Sat 11 March, 2017, 08:30
Air Berlin
Air Berlin
AB8011
Restid: 14h 30min
Byte: 10h 55min
Dusseldorf (DUS)
Sat 11 March, 2017, 19:25
Geneve (GVA)
Sat 11 March, 2017, 21:00
Air Berlin
Air Berlin
AB8620
Restid: 14h 30min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 18 March, 2017, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 18 March, 2017, 22:45
Air Berlin
Air Berlin
AB8621
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 18 March, 2017, 06:30
Dusseldorf (DUS)
Sat 18 March, 2017, 08:05
Air Berlin
Air Berlin
AB8621
Restid: 16h 15min
Byte: 12h 40min
Dusseldorf (DUS)
Sat 18 March, 2017, 20:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 18 March, 2017, 22:45
Air Berlin
Air Berlin
AB8010
Restid: 16h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 10 March, 2017, 06:30
Geneve (GVA)
Fri 10 March, 2017, 11:25
Air Berlin
Air Berlin
AB8011
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 10 March, 2017, 06:30
Dusseldorf (DUS)
Fri 10 March, 2017, 08:30
Air Berlin
Air Berlin
AB8011
Restid: 4h 55min
Byte: 1h 20min
Dusseldorf (DUS)
Fri 10 March, 2017, 09:50
Geneve (GVA)
Fri 10 March, 2017, 11:25
Air Berlin
Air Berlin
AB8622
Restid: 4h 55min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 19 March, 2017, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 March, 2017, 09:10
Swiss
Swiss
LX2819
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 19 March, 2017, 20:50
Zurich (ZRH)
Sun 19 March, 2017, 21:40
Swiss
Swiss
LX2819
Restid: 12h 20min
Byte: 9h 10min
Zurich (ZRH)
Mon 20 March, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 March, 2017, 09:10
Swiss
Swiss
LX1248
Restid: 12h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 March, 2017, 10:25
Geneve (GVA)
Sat 11 March, 2017, 13:15
Easyjet
Easyjet
U21574
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Geneve (GVA)
Sat 18 March, 2017, 07:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 18 March, 2017, 09:50
Easyjet
Easyjet
U21573
Restid: 2h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 31 March, 2017, 15:30
Geneve (GVA)
Fri 31 March, 2017, 18:15
Easyjet
Easyjet
U21574
Restid: 2h 45min
Hemresa (direktflyg)
Geneve (GVA)
Sun 9 April, 2017, 12:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 9 April, 2017, 14:55
Easyjet
Easyjet
U21573
Restid: 2h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 February, 2017, 06:30
Geneve (GVA)
Mon 27 February, 2017, 20:45
Air Berlin
Air Berlin
AB8011
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 February, 2017, 06:30
Dusseldorf (DUS)
Mon 27 February, 2017, 08:30
Air Berlin
Air Berlin
AB8011
Restid: 14h 15min
Byte: 10h 40min
Dusseldorf (DUS)
Mon 27 February, 2017, 19:10
Geneve (GVA)
Mon 27 February, 2017, 20:45
Air Berlin
Air Berlin
AB8620
Restid: 14h 15min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 4 March, 2017, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 5 March, 2017, 09:55
Air Berlin
Air Berlin
AB8621
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 4 March, 2017, 06:30
Dusseldorf (DUS)
Sat 4 March, 2017, 08:05
Air Berlin
Air Berlin
AB8621
Restid: 27h 25min
Byte: 23h 50min
Dusseldorf (DUS)
Sun 5 March, 2017, 07:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 5 March, 2017, 09:55
Air Berlin
Air Berlin
AB8012
Restid: 27h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 February, 2017, 19:45
Geneve (GVA)
Mon 27 February, 2017, 22:35
Easyjet
Easyjet
U21574
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Geneve (GVA)
Sat 4 March, 2017, 07:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 4 March, 2017, 09:50
Easyjet
Easyjet
U21573
Restid: 2h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 05:10
Geneve (GVA)
Thu 13 April, 2017, 12:45
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS174
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 05:10
Kiev Borispol (KBP)
Thu 13 April, 2017, 08:40
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS174
Restid: 7h 35min
Byte: 2h 5min
Kiev Borispol (KBP)
Thu 13 April, 2017, 10:45
Geneve (GVA)
Thu 13 April, 2017, 12:45
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS485
Restid: 7h 35min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 15 April, 2017, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 16 April, 2017, 09:10
Swiss
Swiss
LX2819
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 15 April, 2017, 20:50
Zurich (ZRH)
Sat 15 April, 2017, 21:35
Swiss
Swiss
LX2819
Restid: 12h 20min
Byte: 9h 15min
Zurich (ZRH)
Sun 16 April, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 16 April, 2017, 09:10
Swiss
Swiss
LX1248
Restid: 12h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 17 March, 2017, 15:25
Geneve (GVA)
Fri 17 March, 2017, 18:15
Easyjet
Easyjet
U21574
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Geneve (GVA)
Mon 20 March, 2017, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 March, 2017, 19:10
Easyjet
Easyjet
U21573
Restid: 2h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 10 March, 2017, 15:25
Geneve (GVA)
Fri 10 March, 2017, 18:15
Easyjet
Easyjet
U21574
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Geneve (GVA)
Mon 20 March, 2017, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 March, 2017, 19:10
Easyjet
Easyjet
U21573
Restid: 2h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 March, 2017, 15:50
Geneve (GVA)
Sat 11 March, 2017, 18:40
Swiss
Swiss
LX1233
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Geneve (GVA)
Sun 19 March, 2017, 13:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 19 March, 2017, 16:30
SAS
SAS
SK2616
Restid: 2h 45min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser