Datum & passagerare

Billiga flyg till Berlin

Lågpriskalender

Billiga flyg till Berlin

Vilka flygbolag tror du är mest populära?
Vi säljer mest resor med Air Berlin, SAS och Norwegian till Berlin.
Vädret i Berlin
Idag är högsta temperaturen 19 ℃ och lägsta 18 ℃ i Berlin.
Spelar det någon roll vilken flygplats du väljer?
Kanske, det är nämligen ofta billigast att flyga till Berlin Schoenefeld om du flyger till Berlin.
Snabbfakta
Berlin är Tysklands huvudstad och vid ett besök i staden är det som finns kvar av Berlinmuren en given sevärdhet.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 28 May, 2018, 19:30
Berlin Schoenefeld (SXF)
Mon 28 May, 2018, 21:05
Norwegian
Norwegian
DY4507
Restid: 1h 35min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Thu 28 June, 2018, 21:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 28 June, 2018, 23:10
Norwegian
Norwegian
DY4508
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 1 January, 2018, 06:05
Berlin Tegel (TXL)
Mon 1 January, 2018, 07:40
Air Berlin
Air Berlin
AB8001
Restid: 1h 35min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Tegel (TXL)
Wed 10 January, 2018, 17:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 10 January, 2018, 18:35
Air Berlin
Air Berlin
AB8006
Restid: 1h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 28 May, 2018, 19:30
Berlin Schoenefeld (SXF)
Mon 28 May, 2018, 21:05
Norwegian
Norwegian
DY4507
Restid: 1h 35min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Thu 28 June, 2018, 09:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 28 June, 2018, 15:05
Air Baltic
Air Baltic
BT212
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Thu 28 June, 2018, 09:20
Riga (RIX)
Thu 28 June, 2018, 12:10
Air Baltic
Air Baltic
BT212
Restid: 5h 45min
Byte: 2h 40min
Riga (RIX)
Thu 28 June, 2018, 14:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 28 June, 2018, 15:05
Air Baltic
Air Baltic
BT107
Restid: 5h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 21 August, 2017, 06:20
Berlin Tegel (TXL)
Mon 21 August, 2017, 08:05
Air Berlin
Air Berlin
AB8001
Restid: 1h 45min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 27 August, 2017, 08:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 27 August, 2017, 10:05
Air Berlin
Air Berlin
AB8002
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 October, 2017, 20:25
Berlin Tegel (TXL)
Thu 12 October, 2017, 21:55
SAS
SAS
SK2679
Restid: 1h 30min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 15 October, 2017, 09:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 16 October, 2017, 12:20
Air Baltic
Air Baltic
BT212
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 15 October, 2017, 09:20
Riga (RIX)
Sun 15 October, 2017, 12:10
Air Baltic
Air Baltic
BT212
Restid: 27h 0min
Byte: 23h 55min
Riga (RIX)
Mon 16 October, 2017, 12:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 16 October, 2017, 12:20
Air Baltic
Air Baltic
BT105
Restid: 27h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 21 August, 2017, 19:50
Berlin Tegel (TXL)
Tue 22 August, 2017, 08:20
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 21 August, 2017, 19:50
Amsterdam (AMS)
Mon 21 August, 2017, 21:50
KLM
KLM
KL1118
Restid: 12h 30min
Byte: 9h 10min
Amsterdam (AMS)
Tue 22 August, 2017, 07:00
Berlin Tegel (TXL)
Tue 22 August, 2017, 08:20
KLM
KLM
KL1821
Restid: 12h 30min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 27 August, 2017, 14:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 28 August, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1826
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 27 August, 2017, 14:30
Amsterdam (AMS)
Sun 27 August, 2017, 15:55
KLM
KLM
KL1826
Restid: 18h 20min
Byte: 14h 55min
Amsterdam (AMS)
Mon 28 August, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 28 August, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 18h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 1 January, 2018, 15:40
Berlin Tegel (TXL)
Mon 1 January, 2018, 19:10
SAS
SAS
SK491
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 1 January, 2018, 15:40
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 1 January, 2018, 16:40
SAS
SAS
SK491
Restid: 3h 30min
Byte: 55min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 1 January, 2018, 17:35
Berlin Tegel (TXL)
Mon 1 January, 2018, 19:10
SAS
SAS
SK4723
Restid: 3h 30min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Wed 10 January, 2018, 21:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 10 January, 2018, 23:05
Norwegian
Norwegian
DY4508
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 October, 2017, 06:20
Berlin Tegel (TXL)
Thu 12 October, 2017, 08:05
Air Berlin
Air Berlin
AB8001
Restid: 1h 45min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 15 October, 2017, 08:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 15 October, 2017, 10:05
Air Berlin
Air Berlin
AB8002
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 2 November, 2017, 15:35
Berlin Tegel (TXL)
Thu 2 November, 2017, 19:10
Air Baltic
Air Baltic
BT108
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 2 November, 2017, 15:35
Riga (RIX)
Thu 2 November, 2017, 17:45
Air Baltic
Air Baltic
BT108
Restid: 3h 35min
Byte: 30min
Riga (RIX)
Thu 2 November, 2017, 18:15
Berlin Tegel (TXL)
Thu 2 November, 2017, 19:10
Air Baltic
Air Baltic
BT213
Restid: 3h 35min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 5 November, 2017, 19:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 November, 2017, 15:05
Air Baltic
Air Baltic
BT214
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 5 November, 2017, 19:40
Riga (RIX)
Sun 5 November, 2017, 22:30
Air Baltic
Air Baltic
BT214
Restid: 19h 25min
Byte: 16h 20min
Riga (RIX)
Mon 6 November, 2017, 14:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 November, 2017, 15:05
Air Baltic
Air Baltic
BT107
Restid: 19h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 8 September, 2017, 19:15
Berlin Tegel (TXL)
Fri 8 September, 2017, 20:50
Air Berlin
Air Berlin
AB8007
Restid: 1h 35min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 10 September, 2017, 08:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 10 September, 2017, 10:05
Air Berlin
Air Berlin
AB8002
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 August, 2017, 15:00
Berlin Tegel (TXL)
Tue 8 August, 2017, 16:35
Air Berlin
Air Berlin
AB8005
Restid: 1h 35min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Tegel (TXL)
Fri 11 August, 2017, 08:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 August, 2017, 10:05
Air Berlin
Air Berlin
AB8002
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 2 November, 2017, 19:25
Berlin Schoenefeld (SXF)
Thu 2 November, 2017, 21:00
Norwegian
Norwegian
DY4507
Restid: 1h 35min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Sun 5 November, 2017, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 5 November, 2017, 22:25
Norwegian
Norwegian
DY4508
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 August, 2017, 19:45
Berlin Tegel (TXL)
Wed 9 August, 2017, 08:40
Air Baltic
Air Baltic
BT110
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 August, 2017, 19:45
Riga (RIX)
Tue 8 August, 2017, 22:00
Air Baltic
Air Baltic
BT110
Restid: 12h 55min
Byte: 10h
Riga (RIX)
Wed 9 August, 2017, 08:00
Berlin Tegel (TXL)
Wed 9 August, 2017, 08:40
Air Baltic
Air Baltic
BT211
Restid: 12h 55min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Fri 11 August, 2017, 21:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 August, 2017, 23:10
Norwegian
Norwegian
DY4508
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 26 July, 2017, 06:55
Berlin Tegel (TXL)
Wed 26 July, 2017, 08:25
SAS
SAS
SK2677
Restid: 1h 30min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Tue 1 August, 2017, 21:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 1 August, 2017, 23:10
Norwegian
Norwegian
DY4508
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 25 July, 2017, 16:30
Berlin Tegel (TXL)
Wed 26 July, 2017, 12:25
Finnair
Finnair
AY638
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 25 July, 2017, 16:30
Helsinki (HEL)
Tue 25 July, 2017, 18:25
Finnair
Finnair
AY638
Restid: 19h 55min
Byte: 17h 5min
Helsinki (HEL)
Wed 26 July, 2017, 11:30
Berlin Tegel (TXL)
Wed 26 July, 2017, 12:25
Finnair
Finnair
AY913
Restid: 19h 55min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Wed 2 August, 2017, 19:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 August, 2017, 20:20
Finnair
Finnair
AY918
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Wed 2 August, 2017, 19:10
Helsinki (HEL)
Wed 2 August, 2017, 22:00
Finnair
Finnair
AY918
Restid: 25h 10min
Byte: 22h 20min
Helsinki (HEL)
Thu 3 August, 2017, 20:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 August, 2017, 20:20
Finnair
Finnair
AY649
Restid: 25h 10min
Visa detaljer
Visar 15 av 30

Med samarbete med över 650 flygbolag världen över så kan du hos oss på Supersavertravel hitta billiga resor till Tysklands huvudstad. Sök och jämför datum för att hitta det förmånligaste priset för just dig! Visst vet du att du också kan spara pengar om du bokar flyg och hotell samtidigt? Därför har vi över 240 000 hotell världen över för dig att välja bland!

Berlin har många försklassiga universitet som lockar många studenter. Det bidrar till att du enkelt kan uppleva den vackra staden genom ett av världens mest omfattande kollektivtrafiksystem. Njut av härlig mat och det vandra runt på Berlin Zoo eller lär dig mer om vår historia genom guidade turer om första och andra världskriget.

1. Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få erbjudanden direkt i din inkorg!

2. Hos oss kan du boka hyrbil genom våra partners till över 5000 destinationer - ett minnesvärt sätt att uppleva ett nytt land.

3. Gilla oss på Facebook - för dig som älskar resor lika mycket som vi!

Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser