Datum & passagerare

Billiga flyg med Klm

Är Klm bra på att komma i tid?
Klm flyg kommer i tid 75 procent av alla flygningar.
Hur mycket handbagage får du ta med när du flyger med Klm?
Handbagage får väga max 10 kg och inte vara större än 56х36х23 cm när du flyger med Klm
Snabbfakta
Här kan du se alla flyg med Klm. Välj vart du vill åka och vilka datum, så får du fler resultat.
Snabbfakta
KLM har sin bas på Schiphol Airport i Amsterdam och flyger till 177 destinationer världen över.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 20 July, 2017, 17:35
Amsterdam (AMS)
Thu 20 July, 2017, 19:35
KLM
KLM
KL1116
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Amsterdam (AMS)
Tue 25 July, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 25 July, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 5 October, 2017, 09:35
Dusseldorf (DUS)
Fri 6 October, 2017, 07:40
KLM
KLM
KL1104
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 5 October, 2017, 09:35
Amsterdam (AMS)
Thu 5 October, 2017, 11:35
KLM
KLM
KL1104
Restid: 22h 5min
Byte: 19h 15min
Amsterdam (AMS)
Fri 6 October, 2017, 06:50
Dusseldorf (DUS)
Fri 6 October, 2017, 07:40
KLM
KLM
KL1853
Restid: 22h 5min
Hemresa (1 byte)
Dusseldorf (DUS)
Wed 20 December, 2017, 14:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 20 December, 2017, 19:05
KLM
KLM
KL1858
Hemresa (1 byte)
Dusseldorf (DUS)
Wed 20 December, 2017, 14:40
Amsterdam (AMS)
Wed 20 December, 2017, 15:35
KLM
KLM
KL1858
Restid: 4h 25min
Byte: 1h 25min
Amsterdam (AMS)
Wed 20 December, 2017, 17:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 20 December, 2017, 19:05
KLM
KLM
KL1117
Restid: 4h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 26 September, 2017, 13:35
Manchester (MAN)
Tue 26 September, 2017, 16:40
KLM
KLM
KL1110
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 26 September, 2017, 13:35
Amsterdam (AMS)
Tue 26 September, 2017, 15:40
KLM
KLM
KL1110
Restid: 4h 5min
Byte: 40min
Amsterdam (AMS)
Tue 26 September, 2017, 16:20
Manchester (MAN)
Tue 26 September, 2017, 16:40
KLM
KLM
KL1093
Restid: 4h 5min
Hemresa (1 byte)
Manchester (MAN)
Fri 6 October, 2017, 19:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 7 October, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1096
Hemresa (1 byte)
Manchester (MAN)
Fri 6 October, 2017, 19:35
Amsterdam (AMS)
Fri 6 October, 2017, 21:50
KLM
KLM
KL1096
Restid: 12h 15min
Byte: 9h
Amsterdam (AMS)
Sat 7 October, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 7 October, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 12h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 13 June, 2017, 09:35
Istanbul Atatürk (IST)
Wed 14 June, 2017, 00:45
KLM
KLM
KL1104
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 13 June, 2017, 09:35
Amsterdam (AMS)
Tue 13 June, 2017, 11:35
KLM
KLM
KL1104
Restid: 14h 10min
Byte: 8h 55min
Amsterdam (AMS)
Tue 13 June, 2017, 20:30
Istanbul Atatürk (IST)
Wed 14 June, 2017, 00:45
KLM
KLM
KL1617
Restid: 14h 10min
Hemresa (1 byte)
Istanbul Atatürk (IST)
Wed 12 July, 2017, 06:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 July, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1610
Hemresa (1 byte)
Istanbul Atatürk (IST)
Wed 12 July, 2017, 06:00
Amsterdam (AMS)
Wed 12 July, 2017, 08:30
KLM
KLM
KL1610
Restid: 27h 50min
Byte: 22h 20min
Amsterdam (AMS)
Thu 13 July, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 July, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 27h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 12 June, 2017, 19:50
Bryssel (BRU)
Tue 13 June, 2017, 07:35
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 12 June, 2017, 19:50
Amsterdam (AMS)
Mon 12 June, 2017, 21:50
KLM
KLM
KL1118
Restid: 11h 45min
Byte: 9h
Amsterdam (AMS)
Tue 13 June, 2017, 06:50
Bryssel (BRU)
Tue 13 June, 2017, 07:35
KLM
KLM
KL1721
Restid: 11h 45min
Hemresa (1 byte)
Bryssel (BRU)
Fri 16 June, 2017, 08:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 12:50
KLM
KLM
KL1722
Hemresa (1 byte)
Bryssel (BRU)
Fri 16 June, 2017, 08:05
Amsterdam (AMS)
Fri 16 June, 2017, 09:00
KLM
KLM
KL1722
Restid: 4h 45min
Byte: 1h 50min
Amsterdam (AMS)
Fri 16 June, 2017, 10:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 12:50
KLM
KLM
KL1109
Restid: 4h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 8 June, 2017, 06:30
Malaga (AGP)
Thu 8 June, 2017, 16:20
KLM
KLM
KL1106
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 8 June, 2017, 06:30
Amsterdam (AMS)
Thu 8 June, 2017, 08:40
KLM
KLM
KL1106
Restid: 9h 50min
Byte: 4h 35min
Amsterdam (AMS)
Thu 8 June, 2017, 13:15
Malaga (AGP)
Thu 8 June, 2017, 16:20
KLM
KLM
KL1039
Restid: 9h 50min
Hemresa (1 byte)
Malaga (AGP)
Thu 15 June, 2017, 17:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1040
Hemresa (1 byte)
Malaga (AGP)
Thu 15 June, 2017, 17:05
Amsterdam (AMS)
Thu 15 June, 2017, 20:10
KLM
KLM
KL1040
Restid: 15h 45min
Byte: 10h 40min
Amsterdam (AMS)
Fri 16 June, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 15h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 13 June, 2017, 19:50
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 14 June, 2017, 09:30
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 13 June, 2017, 19:50
Amsterdam (AMS)
Tue 13 June, 2017, 21:50
KLM
KLM
KL1118
Restid: 13h 40min
Byte: 9h 25min
Amsterdam (AMS)
Wed 14 June, 2017, 07:15
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 14 June, 2017, 09:30
KLM
KLM
KL1597
Restid: 13h 40min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 16 June, 2017, 17:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 22:55
KLM
KLM
KL1604
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 16 June, 2017, 17:25
Amsterdam (AMS)
Fri 16 June, 2017, 20:00
KLM
KLM
KL1604
Restid: 5h 30min
Byte: 50min
Amsterdam (AMS)
Fri 16 June, 2017, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 16 June, 2017, 22:55
KLM
KLM
KL1121
Restid: 5h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 June, 2017, 17:35
Bologna (BLQ)
Sat 24 June, 2017, 22:00
KLM
KLM
KL1116
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 June, 2017, 17:35
Amsterdam (AMS)
Sat 24 June, 2017, 19:35
KLM
KLM
KL1116
Restid: 4h 25min
Byte: 40min
Amsterdam (AMS)
Sat 24 June, 2017, 20:15
Bologna (BLQ)
Sat 24 June, 2017, 22:00
KLM
KLM
KL1595
Restid: 4h 25min
Hemresa (1 byte)
Bologna (BLQ)
Sat 1 July, 2017, 17:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 July, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1592
Hemresa (1 byte)
Bologna (BLQ)
Sat 1 July, 2017, 17:25
Amsterdam (AMS)
Sat 1 July, 2017, 19:35
KLM
KLM
KL1592
Restid: 15h 25min
Byte: 11h 15min
Amsterdam (AMS)
Sun 2 July, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 July, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 15h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 24 July, 2017, 13:05
London Heathrow (LHR)
Mon 24 July, 2017, 19:25
KLM
KLM
KL1110
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 24 July, 2017, 13:05
Amsterdam (AMS)
Mon 24 July, 2017, 15:10
KLM
KLM
KL1110
Restid: 7h 20min
Byte: 3h 55min
Amsterdam (AMS)
Mon 24 July, 2017, 19:05
London Heathrow (LHR)
Mon 24 July, 2017, 19:25
KLM
KLM
KL1027
Restid: 7h 20min
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Fri 28 July, 2017, 21:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 29 July, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1028
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Fri 28 July, 2017, 21:00
Amsterdam (AMS)
Fri 28 July, 2017, 23:10
KLM
KLM
KL1028
Restid: 10h 50min
Byte: 7h 40min
Amsterdam (AMS)
Sat 29 July, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 29 July, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 10h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 12 June, 2017, 17:35
Kiev Borispol (KBP)
Tue 13 June, 2017, 00:20
KLM
KLM
KL1116
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 12 June, 2017, 17:35
Amsterdam (AMS)
Mon 12 June, 2017, 19:35
KLM
KLM
KL1116
Restid: 5h 45min
Byte: 1h
Amsterdam (AMS)
Mon 12 June, 2017, 20:35
Kiev Borispol (KBP)
Tue 13 June, 2017, 00:20
KLM
KLM
KL1387
Restid: 5h 45min
Hemresa (1 byte)
Kiev Borispol (KBP)
Thu 22 June, 2017, 14:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 23 June, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1386
Hemresa (1 byte)
Kiev Borispol (KBP)
Thu 22 June, 2017, 14:00
Amsterdam (AMS)
Thu 22 June, 2017, 16:00
KLM
KLM
KL1386
Restid: 19h 50min
Byte: 14h 50min
Amsterdam (AMS)
Fri 23 June, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 23 June, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 19h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 30 May, 2017, 19:50
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 31 May, 2017, 08:00
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 30 May, 2017, 19:50
Amsterdam (AMS)
Tue 30 May, 2017, 21:50
KLM
KLM
KL1118
Restid: 12h 10min
Byte: 8h 55min
Amsterdam (AMS)
Wed 31 May, 2017, 06:45
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 31 May, 2017, 08:00
KLM
KLM
KL1223
Restid: 12h 10min
Hemresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 1 June, 2017, 20:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 2 June, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1246
Hemresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 1 June, 2017, 20:15
Amsterdam (AMS)
Thu 1 June, 2017, 21:25
KLM
KLM
KL1246
Restid: 12h 35min
Byte: 9h 25min
Amsterdam (AMS)
Fri 2 June, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 2 June, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 12h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 18 June, 2017, 19:50
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 19 June, 2017, 10:20
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 18 June, 2017, 19:50
Amsterdam (AMS)
Sun 18 June, 2017, 21:50
KLM
KLM
KL1118
Restid: 14h 30min
Byte: 10h 20min
Amsterdam (AMS)
Mon 19 June, 2017, 08:10
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 19 June, 2017, 10:20
KLM
KLM
KL1665
Restid: 14h 30min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 21 June, 2017, 11:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 21 June, 2017, 19:00
KLM
KLM
KL1666
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 21 June, 2017, 11:05
Amsterdam (AMS)
Wed 21 June, 2017, 13:35
KLM
KLM
KL1666
Restid: 7h 55min
Byte: 3h 25min
Amsterdam (AMS)
Wed 21 June, 2017, 17:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 21 June, 2017, 19:00
KLM
KLM
KL1117
Restid: 7h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 10 August, 2017, 06:30
Belgrad (BEG)
Thu 10 August, 2017, 12:15
KLM
KLM
KL1106
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 10 August, 2017, 06:30
Amsterdam (AMS)
Thu 10 August, 2017, 08:40
KLM
KLM
KL1106
Restid: 5h 45min
Byte: 1h 20min
Amsterdam (AMS)
Thu 10 August, 2017, 10:00
Belgrad (BEG)
Thu 10 August, 2017, 12:15
KLM
KLM
KL2824
Restid: 5h 45min
Hemresa (1 byte)
Belgrad (BEG)
Fri 25 August, 2017, 06:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 25 August, 2017, 12:20
KLM
KLM
KL2823
Hemresa (1 byte)
Belgrad (BEG)
Fri 25 August, 2017, 06:40
Amsterdam (AMS)
Fri 25 August, 2017, 09:10
KLM
KLM
KL2823
Restid: 5h 40min
Byte: 1h 10min
Amsterdam (AMS)
Fri 25 August, 2017, 10:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 25 August, 2017, 12:20
KLM
KLM
KL1109
Restid: 5h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 29 June, 2017, 06:30
Warszawa (WAW)
Thu 29 June, 2017, 11:40
KLM
KLM
KL1106
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 29 June, 2017, 06:30
Amsterdam (AMS)
Thu 29 June, 2017, 08:40
KLM
KLM
KL1106
Restid: 5h 10min
Byte: 1h 5min
Amsterdam (AMS)
Thu 29 June, 2017, 09:45
Warszawa (WAW)
Thu 29 June, 2017, 11:40
KLM
KLM
KL1363
Restid: 5h 10min
Hemresa (1 byte)
Warszawa (WAW)
Sun 2 July, 2017, 17:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 July, 2017, 22:55
KLM
KLM
KL1366
Hemresa (1 byte)
Warszawa (WAW)
Sun 2 July, 2017, 17:15
Amsterdam (AMS)
Sun 2 July, 2017, 19:15
KLM
KLM
KL1366
Restid: 5h 40min
Byte: 1h 35min
Amsterdam (AMS)
Sun 2 July, 2017, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 July, 2017, 22:55
KLM
KLM
KL1121
Restid: 5h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 27 July, 2017, 17:35
Aten (Grekland) (ATH)
Fri 28 July, 2017, 01:10
KLM
KLM
KL1116
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 27 July, 2017, 17:35
Amsterdam (AMS)
Thu 27 July, 2017, 19:35
KLM
KLM
KL1116
Restid: 6h 35min
Byte: 1h 20min
Amsterdam (AMS)
Thu 27 July, 2017, 20:55
Aten (Grekland) (ATH)
Fri 28 July, 2017, 01:10
KLM
KLM
KL1581
Restid: 6h 35min
Hemresa (1 byte)
Aten (Grekland) (ATH)
Fri 18 August, 2017, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 18 August, 2017, 22:55
Tarom
Tarom
RO274
Hemresa (1 byte)
Aten (Grekland) (ATH)
Fri 18 August, 2017, 18:45
Bucharest Otopeni (OTP)
Fri 18 August, 2017, 20:20
Tarom
Tarom
RO274
Restid: 5h 10min
Byte: 45min
Bucharest Otopeni (OTP)
Fri 18 August, 2017, 21:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 18 August, 2017, 22:55
Tarom
Tarom
RO339
Restid: 5h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 17 June, 2017, 19:50
Ankara Esenboga (ESB)
Sun 18 June, 2017, 08:25
KLM
KLM
KL1118
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 17 June, 2017, 19:50
Amsterdam (AMS)
Sat 17 June, 2017, 21:50
KLM
KLM
KL1118
Restid: 11h 35min
Byte: 2h 15min
Amsterdam (AMS)
Sun 18 June, 2017, 00:05
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Sun 18 June, 2017, 04:30
KLM
KLM
KL3104
Restid: 11h 35min
Byte: 2h 45min
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Sun 18 June, 2017, 07:15
Ankara Esenboga (ESB)
Sun 18 June, 2017, 08:25
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC2662
Restid: 11h 35min
Hemresa (2 byten)
Ankara Esenboga (ESB)
Mon 31 July, 2017, 12:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 1 August, 2017, 08:50
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC2665
Hemresa (2 byten)
Ankara Esenboga (ESB)
Mon 31 July, 2017, 12:00
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Mon 31 July, 2017, 13:00
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC2665
Restid: 21h 50min
Byte: 6h 15min
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Mon 31 July, 2017, 19:15
Amsterdam (AMS)
Mon 31 July, 2017, 22:15
KLM
KLM
KL3105
Restid: 21h 50min
Byte: 8h 35min
Amsterdam (AMS)
Tue 1 August, 2017, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 1 August, 2017, 08:50
KLM
KLM
KL1103
Restid: 21h 50min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser