Datum & passagerare

Billiga flyg med Iberia

Om Iberia (flygbolag)
Iberia är ett flygbolag i Spanien, och flyger till destinationer runt om i världen. Förutom resor inom Europa står även flygningar till och från Sydamerika för en stor del av trafiken....Läs mer
Är Iberia bra på att komma i tid?
Iberia flyg kommer i tid 77 procent av alla flygningar.
Hur mycket handbagage får du ta med när du flyger med Iberia?
Handbagage får väga max 10 kg och inte vara större än 56х36х23 cm när du flyger med Iberia
Snabbfakta
Här kan du se alla flyg med Iberia. Välj vart du vill åka och vilka datum, så får du fler resultat.
Snabbfakta
Iberia är ett spanskt flygbolag som flyger till destinationer över hela världen. Flygningar till och från Sydamerika står för en stor del av trafiken.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 September, 2017, 16:30
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 30 September, 2017, 20:05
Iberia
Iberia
IB5430
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 9 October, 2017, 12:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 October, 2017, 15:45
Iberia
Iberia
IB5431
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 27 February, 2018, 19:00
Lissabon (LIS)
Tue 27 February, 2018, 22:30
TAP Portugal
TAP Portugal
TP783
Restid: 4h 30min
Hemresa (1 byte)
Lissabon (LIS)
Thu 1 March, 2018, 20:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 2 March, 2018, 14:00
Iberia
Iberia
IB3105
Hemresa (1 byte)
Lissabon (LIS)
Thu 1 March, 2018, 20:35
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Thu 1 March, 2018, 22:50
Iberia
Iberia
IB3105
Restid: 16h 25min
Byte: 11h 10min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Fri 2 March, 2018, 10:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 2 March, 2018, 14:00
Iberia
Iberia
IB3314
Restid: 16h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 8 June, 2017, 14:45
Palma De Mallorca (PMI)
Thu 8 June, 2017, 23:20
Iberia
Iberia
IB3315
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 8 June, 2017, 14:45
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Thu 8 June, 2017, 18:45
Iberia
Iberia
IB3315
Restid: 8h 35min
Byte: 3h 15min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Thu 8 June, 2017, 22:00
Palma De Mallorca (PMI)
Thu 8 June, 2017, 23:20
Iberia
Iberia
IB3916
Restid: 8h 35min
Hemresa (direktflyg)
Palma De Mallorca (PMI)
Mon 12 June, 2017, 06:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 12 June, 2017, 10:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D86650
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 20 June, 2017, 14:45
Alicante (ALC)
Wed 21 June, 2017, 00:20
Iberia
Iberia
IB3315
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 20 June, 2017, 14:45
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Tue 20 June, 2017, 18:45
Iberia
Iberia
IB3315
Restid: 9h 35min
Byte: 4h 30min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Tue 20 June, 2017, 23:15
Alicante (ALC)
Wed 21 June, 2017, 00:20
Iberia
Iberia
IB8398
Restid: 9h 35min
Hemresa (direktflyg)
Alicante (ALC)
Sun 25 June, 2017, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 25 June, 2017, 10:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian Air International Ltd
D85350
Restid: 3h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 11 June, 2017, 06:30
Birmingham (BHX)
Sun 11 June, 2017, 09:50
KLM
KLM
KL1106
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 11 June, 2017, 06:30
Amsterdam (AMS)
Sun 11 June, 2017, 08:40
KLM
KLM
KL1106
Restid: 4h 20min
Byte: 55min
Amsterdam (AMS)
Sun 11 June, 2017, 09:35
Birmingham (BHX)
Sun 11 June, 2017, 09:50
KLM
KLM
KL1423
Restid: 4h 20min
Hemresa (1 byte)
Birmingham (BHX)
Sun 11 June, 2017, 19:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 12 June, 2017, 14:00
Iberia
Iberia
IB3635
Hemresa (1 byte)
Birmingham (BHX)
Sun 11 June, 2017, 19:00
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 11 June, 2017, 22:25
Iberia
Iberia
IB3635
Restid: 18h 0min
Byte: 11h 45min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Mon 12 June, 2017, 10:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 12 June, 2017, 14:00
Iberia
Iberia
IB3314
Restid: 18h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 February, 2018, 15:05
Casablanca-Mohamed V (CMN)
Sun 25 February, 2018, 11:05
Iberia
Iberia
IB4787
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 February, 2018, 15:05
London Heathrow (LHR)
Sat 24 February, 2018, 16:55
Iberia
Iberia
IB4787
Restid: 21h 0min
Byte: 3h 20min
London Gatwick (LGW)
Sat 24 February, 2018, 20:15
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 24 February, 2018, 23:35
Iberia
Iberia
IB3717
Restid: 21h 0min
Byte: 10h 45min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 25 February, 2018, 10:20
Casablanca-Mohamed V (CMN)
Sun 25 February, 2018, 11:05
Iberia
Iberia
IB3300
Restid: 21h 0min
Hemresa (1 byte)
Casablanca-Mohamed V (CMN)
Sat 3 March, 2018, 11:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 4 March, 2018, 14:00
Iberia
Iberia
IB3301
Hemresa (1 byte)
Casablanca-Mohamed V (CMN)
Sat 3 March, 2018, 11:55
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 3 March, 2018, 14:45
Iberia
Iberia
IB3301
Restid: 25h 5min
Byte: 19h 15min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 4 March, 2018, 10:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 4 March, 2018, 14:00
Iberia
Iberia
IB3314
Restid: 25h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 30 March, 2018, 15:40
New York John F. Kennedy (JFK)
Fri 30 March, 2018, 22:20
Iberia
Iberia
IB4787
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 30 March, 2018, 15:40
London Heathrow (LHR)
Fri 30 March, 2018, 17:25
Iberia
Iberia
IB4787
Restid: 12h 40min
Byte: 2h 5min
London Heathrow (LHR)
Fri 30 March, 2018, 19:30
New York John F. Kennedy (JFK)
Fri 30 March, 2018, 22:20
Iberia
Iberia
IB9727
Restid: 12h 40min
Hemresa (1 byte)
New York John F. Kennedy (JFK)
Thu 5 April, 2018, 22:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 6 April, 2018, 16:55
Iberia
Iberia
IB4220
Hemresa (1 byte)
New York John F. Kennedy (JFK)
Thu 5 April, 2018, 22:20
London Heathrow (LHR)
Fri 6 April, 2018, 10:30
Iberia
Iberia
IB4220
Restid: 12h 35min
Byte: 2h 50min
London Heathrow (LHR)
Fri 6 April, 2018, 13:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 6 April, 2018, 16:55
Iberia
Iberia
IB4782
Restid: 12h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 5 July, 2017, 15:40
Seattle (SEA)
Thu 6 July, 2017, 19:33
Iberia
Iberia
IB4787
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 5 July, 2017, 15:40
London Heathrow (LHR)
Wed 5 July, 2017, 17:25
Iberia
Iberia
IB4787
Restid: 36h 53min
Byte: 15h 15min
London Heathrow (LHR)
Thu 6 July, 2017, 08:40
Chicago Ohare (ORD)
Thu 6 July, 2017, 11:15
Iberia
Iberia
IB4189
Restid: 36h 53min
Byte: 5h 45min
Chicago Ohare (ORD)
Thu 6 July, 2017, 17:00
Seattle (SEA)
Thu 6 July, 2017, 19:33
Iberia
Iberia
IB7161
Restid: 36h 53min
Hemresa (2 byten)
Seattle (SEA)
Tue 18 July, 2017, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 19 July, 2017, 17:05
Iberia
Iberia
IB9082
Hemresa (2 byten)
Seattle (SEA)
Tue 18 July, 2017, 07:00
Chicago Ohare (ORD)
Tue 18 July, 2017, 13:01
Iberia
Iberia
IB9082
Restid: 25h 5min
Byte: 6h 24min
Chicago Ohare (ORD)
Tue 18 July, 2017, 19:25
London Heathrow (LHR)
Wed 19 July, 2017, 09:05
Iberia
Iberia
IB4188
Restid: 25h 5min
Byte: 4h 25min
London Heathrow (LHR)
Wed 19 July, 2017, 13:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 19 July, 2017, 17:05
Iberia
Iberia
IB4782
Restid: 25h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 22 July, 2017, 15:40
Miami (MIA)
Sun 23 July, 2017, 14:10
Iberia
Iberia
IB4787
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 22 July, 2017, 15:40
London Heathrow (LHR)
Sat 22 July, 2017, 17:25
Iberia
Iberia
IB4787
Restid: 28h 30min
Byte: 16h 20min
London Heathrow (LHR)
Sun 23 July, 2017, 09:45
Miami (MIA)
Sun 23 July, 2017, 14:10
Iberia
Iberia
IB4197
Restid: 28h 30min
Hemresa (1 byte)
Miami (MIA)
Sun 6 August, 2017, 16:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 August, 2017, 14:00
Iberia
Iberia
IB6124
Hemresa (1 byte)
Miami (MIA)
Sun 6 August, 2017, 16:55
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Mon 7 August, 2017, 07:50
Iberia
Iberia
IB6124
Restid: 15h 5min
Byte: 2h 20min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Mon 7 August, 2017, 10:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 August, 2017, 14:00
Iberia
Iberia
IB3314
Restid: 15h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 30 June, 2017, 16:30
Banjul (BJL)
Sat 1 July, 2017, 19:35
Iberia
Iberia
IB5430
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 30 June, 2017, 16:30
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 30 June, 2017, 20:05
Iberia
Iberia
IB5430
Restid: 29h 5min
Byte: 20h 20min
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 1 July, 2017, 16:25
Banjul (BJL)
Sat 1 July, 2017, 19:35
Iberia
Iberia
IB5650
Restid: 29h 5min
Hemresa (1 byte)
Banjul (BJL)
Sat 22 July, 2017, 20:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 23 July, 2017, 15:45
Iberia
Iberia
IB5651
Hemresa (1 byte)
Banjul (BJL)
Sat 22 July, 2017, 20:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 23 July, 2017, 03:25
Iberia
Iberia
IB5651
Restid: 17h 10min
Byte: 8h 40min
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 23 July, 2017, 12:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 23 July, 2017, 15:45
Iberia
Iberia
IB5431
Restid: 17h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 8 July, 2017, 15:40
Los Angeles Intl (LAX)
Sun 9 July, 2017, 15:40
Iberia
Iberia
IB4787
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 8 July, 2017, 15:40
London Heathrow (LHR)
Sat 8 July, 2017, 17:25
Iberia
Iberia
IB4787
Restid: 33h 0min
Byte: 18h 50min
London Heathrow (LHR)
Sun 9 July, 2017, 12:15
Los Angeles Intl (LAX)
Sun 9 July, 2017, 15:40
Iberia
Iberia
IB4261
Restid: 33h 0min
Hemresa (1 byte)
Los Angeles Intl (LAX)
Sun 16 July, 2017, 21:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 18 July, 2017, 14:55
Iberia
Iberia
IB4662
Hemresa (1 byte)
Los Angeles Intl (LAX)
Sun 16 July, 2017, 21:35
London Heathrow (LHR)
Mon 17 July, 2017, 16:05
Iberia
Iberia
IB4662
Restid: 32h 20min
Byte: 19h 15min
London Heathrow (LHR)
Tue 18 July, 2017, 11:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 18 July, 2017, 14:55
Iberia
Iberia
IB4780
Restid: 32h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 1 July, 2017, 14:45
Santa Cruz De La Palma (SPC)
Sun 2 July, 2017, 14:30
Finnair
Finnair
AY5637
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 1 July, 2017, 14:45
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 1 July, 2017, 18:45
Finnair
Finnair
AY5637
Restid: 24h 45min
Byte: 17h 40min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 2 July, 2017, 12:25
Santa Cruz De La Palma (SPC)
Sun 2 July, 2017, 14:30
Iberia
Iberia
IB3842
Restid: 24h 45min
Hemresa (1 byte)
Santa Cruz De La Palma (SPC)
Sat 8 July, 2017, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 9 July, 2017, 15:45
Iberia
Iberia
IB5089
Hemresa (1 byte)
Santa Cruz De La Palma (SPC)
Sat 8 July, 2017, 16:25
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 8 July, 2017, 20:45
Iberia
Iberia
IB5089
Restid: 22h 20min
Byte: 15h 20min
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 9 July, 2017, 12:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 9 July, 2017, 15:45
Iberia
Iberia
IB5431
Restid: 22h 20min
Visa detaljer
Visar 12 av 12
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser