Datum & passagerare

Billiga flyg från Umeå

Lågpriskalender

Billiga flyg från Umeå

Här hittar du flyg från Umeå till många destinationer. Välj destination och datum för att hitta din perfekta resa!
Umeå Airport trafikeras av 6 flygbolag och härifrån kan du resa till 18 destinationer.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Thu 20 April, 2017, 09:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 20 April, 2017, 11:00
Norwegian
Norwegian
DY4006
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 24 April, 2017, 08:30
Umeå (UME)
Mon 24 April, 2017, 09:30
Norwegian
Norwegian
DY4005
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 26 February, 2017, 11:00
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 26 February, 2017, 16:00
Norwegian
Norwegian
DY4008
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 26 February, 2017, 11:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 February, 2017, 12:05
Norwegian
Norwegian
DY4008
Restid: 5h 0min
Byte: 3h
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 February, 2017, 15:05
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 26 February, 2017, 16:00
Norwegian
Norwegian
DY4075
Restid: 5h 0min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 5 March, 2017, 16:25
Umeå (UME)
Sun 5 March, 2017, 22:50
Norwegian
Norwegian
DY4076
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 5 March, 2017, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 5 March, 2017, 17:25
Norwegian
Norwegian
DY4076
Restid: 6h 25min
Byte: 4h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 5 March, 2017, 21:50
Umeå (UME)
Sun 5 March, 2017, 22:50
Norwegian
Norwegian
DY4019
Restid: 6h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Wed 25 January, 2017, 12:10
London Heathrow (LHR)
Wed 25 January, 2017, 17:10
Finnair
Finnair
AY684
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Wed 25 January, 2017, 12:10
Helsinki (HEL)
Wed 25 January, 2017, 14:20
Finnair
Finnair
AY684
Restid: 6h 0min
Byte: 1h 40min
Helsinki (HEL)
Wed 25 January, 2017, 16:00
London Heathrow (LHR)
Wed 25 January, 2017, 17:10
Finnair
Finnair
AY833
Restid: 6h 0min
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Wed 1 February, 2017, 18:05
Umeå (UME)
Thu 2 February, 2017, 16:00
Finnair
Finnair
AY834
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Wed 1 February, 2017, 18:05
Helsinki (HEL)
Wed 1 February, 2017, 23:00
Finnair
Finnair
AY834
Restid: 20h 55min
Byte: 16h 50min
Helsinki (HEL)
Thu 2 February, 2017, 15:50
Umeå (UME)
Thu 2 February, 2017, 16:00
Finnair
Finnair
AY683
Restid: 20h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Fri 3 February, 2017, 07:00
Malmo Sturup (MMX)
Fri 3 February, 2017, 21:45
Norwegian
Norwegian
DY4002
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Fri 3 February, 2017, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 3 February, 2017, 08:05
Norwegian
Norwegian
DY4002
Restid: 14h 45min
Byte: 12h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 3 February, 2017, 20:40
Malmo Sturup (MMX)
Fri 3 February, 2017, 21:45
Norwegian
Norwegian
DY4055
Restid: 14h 45min
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 5 February, 2017, 20:00
Umeå (UME)
Mon 6 February, 2017, 09:25
Norwegian
Norwegian
DY4054
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 5 February, 2017, 20:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 5 February, 2017, 21:05
Norwegian
Norwegian
DY4054
Restid: 13h 25min
Byte: 11h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 February, 2017, 08:25
Umeå (UME)
Mon 6 February, 2017, 09:25
Norwegian
Norwegian
DY4005
Restid: 13h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Tue 9 May, 2017, 19:20
Seville (SVQ)
Wed 10 May, 2017, 11:50
SAS
SAS
SK2031
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Tue 9 May, 2017, 19:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 May, 2017, 20:20
SAS
SAS
SK2031
Restid: 16h 30min
Byte: 9h 45min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 10 May, 2017, 06:05
München (MUC)
Wed 10 May, 2017, 08:15
Lufthansa
Lufthansa
LH2421
Restid: 16h 30min
Byte: 40min
München (MUC)
Wed 10 May, 2017, 08:55
Seville (SVQ)
Wed 10 May, 2017, 11:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1822
Restid: 16h 30min
Hemresa (2 byten)
Seville (SVQ)
Sun 14 May, 2017, 12:50
Umeå (UME)
Mon 15 May, 2017, 12:20
Lufthansa
Lufthansa
LH1141
Hemresa (2 byten)
Seville (SVQ)
Sun 14 May, 2017, 12:50
Frankfurt (FRA)
Sun 14 May, 2017, 15:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1141
Restid: 23h 30min
Byte: 4h 10min
Frankfurt (FRA)
Sun 14 May, 2017, 19:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 14 May, 2017, 21:50
Lufthansa
Lufthansa
LH6056
Restid: 23h 30min
Byte: 13h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 15 May, 2017, 11:20
Umeå (UME)
Mon 15 May, 2017, 12:20
SAS
SAS
SK2026
Restid: 23h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Fri 19 May, 2017, 18:50
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Sat 20 May, 2017, 16:10
Norwegian
Norwegian
DY4016
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Fri 19 May, 2017, 18:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 19 May, 2017, 19:55
Norwegian
Norwegian
DY4016
Restid: 22h 20min
Byte: 15h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 20 May, 2017, 11:15
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Sat 20 May, 2017, 16:10
Norwegian
Norwegian
DY4241
Restid: 22h 20min
Hemresa (2 byten)
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Tue 23 May, 2017, 10:20
Umeå (UME)
Tue 23 May, 2017, 22:40
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3784
Hemresa (2 byten)
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Tue 23 May, 2017, 10:20
Bryssel (BRU)
Tue 23 May, 2017, 15:30
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3784
Restid: 11h 20min
Byte: 1h 50min
Bryssel (BRU)
Tue 23 May, 2017, 17:20
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 23 May, 2017, 19:35
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2307
Restid: 11h 20min
Byte: 1h 40min
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 23 May, 2017, 21:15
Umeå (UME)
Tue 23 May, 2017, 22:40
BRA
BRA
TF278
Restid: 11h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Wed 15 February, 2017, 10:00
San Francisco (SFO)
Wed 15 February, 2017, 19:05
SAS
SAS
SK2023
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Wed 15 February, 2017, 10:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 15 February, 2017, 11:00
SAS
SAS
SK2023
Restid: 18h 5min
Byte: 1h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 15 February, 2017, 12:15
München (MUC)
Wed 15 February, 2017, 14:25
Lufthansa
Lufthansa
LH2415
Restid: 18h 5min
Byte: 1h 25min
München (MUC)
Wed 15 February, 2017, 15:50
San Francisco (SFO)
Wed 15 February, 2017, 19:05
United Airlines
United Airlines
UA8883
Restid: 18h 5min
Hemresa (2 byten)
San Francisco (SFO)
Thu 23 February, 2017, 20:55
Umeå (UME)
Sat 25 February, 2017, 10:00
United Airlines
United Airlines
UA8882
Hemresa (2 byten)
San Francisco (SFO)
Thu 23 February, 2017, 20:55
München (MUC)
Fri 24 February, 2017, 17:15
United Airlines
United Airlines
UA8882
Restid: 28h 5min
Byte: 3h 25min
München (MUC)
Fri 24 February, 2017, 20:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 February, 2017, 22:50
Lufthansa
Lufthansa
LH2420
Restid: 28h 5min
Byte: 10h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 February, 2017, 08:55
Umeå (UME)
Sat 25 February, 2017, 10:00
SAS
SAS
SK24
Restid: 28h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Mon 10 April, 2017, 12:10
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 11 April, 2017, 07:15
Finnair
Finnair
AY684
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Mon 10 April, 2017, 12:10
Helsinki (HEL)
Mon 10 April, 2017, 14:20
Finnair
Finnair
AY684
Restid: 14h 5min
Byte: 3h 15min
Helsinki (HEL)
Mon 10 April, 2017, 17:35
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 11 April, 2017, 07:15
Finnair
Finnair
AY89
Restid: 14h 5min
Hemresa (1 byte)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Wed 10 May, 2017, 08:55
Umeå (UME)
Wed 10 May, 2017, 16:00
Finnair
Finnair
AY90
Hemresa (1 byte)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Wed 10 May, 2017, 08:55
Helsinki (HEL)
Wed 10 May, 2017, 15:05
Finnair
Finnair
AY90
Restid: 12h 5min
Byte: 45min
Helsinki (HEL)
Wed 10 May, 2017, 15:50
Umeå (UME)
Wed 10 May, 2017, 16:00
Finnair
Finnair
AY683
Restid: 12h 5min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Ålder Rum Rum Alla Flygplatser