Datum & passagerare

Billiga flyg från Stockholm till Prag

Lågpriskalender

Billiga flyg från Stockholm till Prag

Prags största flygplats är Václav Havel Airport Prague (PRG).
Typiska biljettpriser börjar på 992 kr.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 April, 2017, 18:55
Prag (PRG)
Sun 2 April, 2017, 20:45
SAS
SAS
SK1767
Restid: 1h 50min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Wed 5 April, 2017, 14:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 5 April, 2017, 15:55
SAS
SAS
SK1768
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 15 May, 2017, 14:25
Prag (PRG)
Mon 15 May, 2017, 16:25
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Thu 18 May, 2017, 11:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 18 May, 2017, 13:40
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 April, 2017, 09:05
Prag (PRG)
Sun 2 April, 2017, 13:45
Air Baltic
Air Baltic
BT102
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 April, 2017, 09:05
Riga (RIX)
Sun 2 April, 2017, 11:20
Air Baltic
Air Baltic
BT102
Restid: 4h 40min
Byte: 1h 10min
Riga (RIX)
Sun 2 April, 2017, 12:30
Prag (PRG)
Sun 2 April, 2017, 13:45
Air Baltic
Air Baltic
BT481
Restid: 4h 40min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Wed 5 April, 2017, 14:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 5 April, 2017, 15:55
SAS
SAS
SK1768
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 15 May, 2017, 16:30
Prag (PRG)
Mon 15 May, 2017, 21:25
Norwegian
Norwegian
DY817
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 15 May, 2017, 16:30
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 15 May, 2017, 17:30
Norwegian
Norwegian
DY817
Restid: 4h 55min
Byte: 1h 55min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 15 May, 2017, 19:25
Prag (PRG)
Mon 15 May, 2017, 21:25
Norwegian
Norwegian
DY1504
Restid: 4h 55min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Thu 18 May, 2017, 11:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 18 May, 2017, 13:40
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 24 January, 2017, 14:10
Prag (PRG)
Tue 24 January, 2017, 18:45
Finnair
Finnair
AY642
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 24 January, 2017, 14:10
Helsinki (HEL)
Tue 24 January, 2017, 16:10
Finnair
Finnair
AY642
Restid: 4h 35min
Byte: 1h 25min
Helsinki (HEL)
Tue 24 January, 2017, 17:35
Prag (PRG)
Tue 24 January, 2017, 18:45
Finnair
Finnair
AY717
Restid: 4h 35min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 25 January, 2017, 19:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 January, 2017, 12:15
Finnair
Finnair
AY718
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 25 January, 2017, 19:35
Helsinki (HEL)
Wed 25 January, 2017, 22:50
Finnair
Finnair
AY718
Restid: 16h 40min
Byte: 13h 25min
Helsinki (HEL)
Thu 26 January, 2017, 12:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 January, 2017, 12:15
Finnair
Finnair
AY633
Restid: 16h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 05:10
Prag (PRG)
Thu 13 April, 2017, 14:20
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS174
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 05:10
Kiev Borispol (KBP)
Thu 13 April, 2017, 08:40
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS174
Restid: 9h 10min
Byte: 4h 30min
Kiev Borispol (KBP)
Thu 13 April, 2017, 13:10
Prag (PRG)
Thu 13 April, 2017, 14:20
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS807
Restid: 9h 10min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 16 April, 2017, 11:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 17 April, 2017, 10:55
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS808
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 16 April, 2017, 11:15
Kiev Borispol (KBP)
Sun 16 April, 2017, 14:30
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS808
Restid: 23h 40min
Byte: 18h 55min
Kiev Borispol (KBP)
Mon 17 April, 2017, 09:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 17 April, 2017, 10:55
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS171
Restid: 23h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 February, 2017, 15:05
Prag (PRG)
Sat 25 February, 2017, 21:10
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS172
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 February, 2017, 15:05
Kiev Borispol (KBP)
Sat 25 February, 2017, 18:25
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS172
Restid: 6h 5min
Byte: 1h 35min
Kiev Borispol (KBP)
Sat 25 February, 2017, 20:00
Prag (PRG)
Sat 25 February, 2017, 21:10
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS809
Restid: 6h 5min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 26 February, 2017, 05:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 February, 2017, 14:25
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS810
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 26 February, 2017, 05:05
Kiev Borispol (KBP)
Sun 26 February, 2017, 08:20
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS810
Restid: 9h 20min
Byte: 4h 35min
Kiev Borispol (KBP)
Sun 26 February, 2017, 12:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 February, 2017, 14:25
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS171
Restid: 9h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 24 May, 2017, 05:10
Prag (PRG)
Wed 24 May, 2017, 14:20
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS174
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 24 May, 2017, 05:10
Kiev Borispol (KBP)
Wed 24 May, 2017, 08:40
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS174
Restid: 9h 10min
Byte: 4h 30min
Kiev Borispol (KBP)
Wed 24 May, 2017, 13:10
Prag (PRG)
Wed 24 May, 2017, 14:20
Ukraine Intl Airlines
Ukraine Intl Airlines
PS807
Restid: 9h 10min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 24 May, 2017, 19:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 24 May, 2017, 23:00
Air Berlin
Air Berlin
AB8247
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 24 May, 2017, 19:20
Berlin Tegel (TXL)
Wed 24 May, 2017, 20:15
Air Berlin
Air Berlin
AB8247
Restid: 3h 40min
Byte: 1h 10min
Berlin Tegel (TXL)
Wed 24 May, 2017, 21:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 24 May, 2017, 23:00
Air Berlin
Air Berlin
AB8000
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 24 May, 2017, 09:25
Prag (PRG)
Wed 24 May, 2017, 11:20
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 1h 55min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Wed 24 May, 2017, 14:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 24 May, 2017, 15:55
SAS
SAS
SK1768
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 April, 2017, 08:45
Prag (PRG)
Wed 12 April, 2017, 13:45
Air Baltic
Air Baltic
BT102
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 April, 2017, 08:45
Riga (RIX)
Wed 12 April, 2017, 11:00
Air Baltic
Air Baltic
BT102
Restid: 5h 0min
Byte: 1h 30min
Riga (RIX)
Wed 12 April, 2017, 12:30
Prag (PRG)
Wed 12 April, 2017, 13:45
Air Baltic
Air Baltic
BT481
Restid: 5h 0min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 17 April, 2017, 19:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 18 April, 2017, 14:20
Air Berlin
Air Berlin
AB8247
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 17 April, 2017, 19:20
Berlin Tegel (TXL)
Mon 17 April, 2017, 20:15
Air Berlin
Air Berlin
AB8247
Restid: 19h 0min
Byte: 16h 30min
Berlin Tegel (TXL)
Tue 18 April, 2017, 12:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 18 April, 2017, 14:20
Air Berlin
Air Berlin
AB8004
Restid: 19h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 April, 2017, 09:25
Prag (PRG)
Wed 12 April, 2017, 11:20
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 1h 55min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Mon 17 April, 2017, 11:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 17 April, 2017, 13:40
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 April, 2017, 07:00
Prag (PRG)
Thu 13 April, 2017, 08:55
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 1h 55min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Sun 16 April, 2017, 21:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 16 April, 2017, 23:15
SAS
SAS
SK1768
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Ålder Rum Rum Alla Flygplatser