Datum & passagerare

Billiga flyg från Luleå till Prag

Lågpriskalender

Billiga flyg från Luleå till Prag

Prags största flygplats är Václav Havel Airport Prague (PRG).
Typiska biljettpriser börjar på 1 649 kr.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Mon 27 February, 2017, 19:30
Prag (PRG)
Tue 28 February, 2017, 14:40
Norwegian
Norwegian
DY4046
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Mon 27 February, 2017, 19:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 February, 2017, 20:50
Norwegian
Norwegian
DY4046
Restid: 19h 10min
Byte: 15h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 28 February, 2017, 12:45
Prag (PRG)
Tue 28 February, 2017, 14:40
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 19h 10min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Thu 2 March, 2017, 15:30
Lulea (LLA)
Thu 2 March, 2017, 20:35
SAS
SAS
SK1768
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Thu 2 March, 2017, 15:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 2 March, 2017, 17:20
SAS
SAS
SK1768
Restid: 5h 5min
Byte: 1h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 2 March, 2017, 19:15
Lulea (LLA)
Thu 2 March, 2017, 20:35
SAS
SAS
SK2
Restid: 5h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Fri 24 March, 2017, 19:30
Prag (PRG)
Sat 25 March, 2017, 11:00
SAS
SAS
SK19
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Fri 24 March, 2017, 19:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 March, 2017, 20:50
SAS
SAS
SK19
Restid: 15h 30min
Byte: 12h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 March, 2017, 09:10
Prag (PRG)
Sat 25 March, 2017, 11:00
SAS
SAS
SK1767
Restid: 15h 30min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 29 March, 2017, 14:05
Lulea (LLA)
Wed 29 March, 2017, 18:10
SAS
SAS
SK1768
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 29 March, 2017, 14:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 29 March, 2017, 15:55
SAS
SAS
SK1768
Restid: 4h 5min
Byte: 1h
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 29 March, 2017, 16:55
Lulea (LLA)
Wed 29 March, 2017, 18:10
SAS
SAS
SK2002
Restid: 4h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Sat 25 March, 2017, 11:50
Prag (PRG)
Sat 25 March, 2017, 19:40
Lufthansa
Lufthansa
LH6187
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Sat 25 March, 2017, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 March, 2017, 13:10
Lufthansa
Lufthansa
LH6187
Restid: 7h 50min
Byte: 1h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 March, 2017, 15:05
München (MUC)
Sat 25 March, 2017, 17:15
Lufthansa
Lufthansa
LH2417
Restid: 7h 50min
Byte: 1h 35min
München (MUC)
Sat 25 March, 2017, 18:50
Prag (PRG)
Sat 25 March, 2017, 19:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1694
Restid: 7h 50min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 29 March, 2017, 14:05
Lulea (LLA)
Wed 29 March, 2017, 18:10
SAS
SAS
SK1768
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 29 March, 2017, 14:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 29 March, 2017, 15:55
SAS
SAS
SK1768
Restid: 4h 5min
Byte: 1h
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 29 March, 2017, 16:55
Lulea (LLA)
Wed 29 March, 2017, 18:10
SAS
SAS
SK2002
Restid: 4h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Wed 22 March, 2017, 07:25
Prag (PRG)
Wed 22 March, 2017, 11:35
Norwegian
Norwegian
DY4032
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Wed 22 March, 2017, 07:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 22 March, 2017, 08:45
Norwegian
Norwegian
DY4032
Restid: 4h 10min
Byte: 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 22 March, 2017, 09:40
Prag (PRG)
Wed 22 March, 2017, 11:35
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 4h 10min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sat 25 March, 2017, 11:40
Lulea (LLA)
Sun 26 March, 2017, 09:45
SAS
SAS
SK1768
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sat 25 March, 2017, 11:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 March, 2017, 13:30
SAS
SAS
SK1768
Restid: 22h 5min
Byte: 18h
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 March, 2017, 08:30
Lulea (LLA)
Sun 26 March, 2017, 09:45
SAS
SAS
SK1004
Restid: 22h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Thu 16 March, 2017, 10:15
Prag (PRG)
Thu 16 March, 2017, 14:40
Norwegian
Norwegian
DY4036
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Thu 16 March, 2017, 10:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 16 March, 2017, 11:35
Norwegian
Norwegian
DY4036
Restid: 4h 25min
Byte: 1h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 16 March, 2017, 12:45
Prag (PRG)
Thu 16 March, 2017, 14:40
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 4h 25min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 20 March, 2017, 14:05
Lulea (LLA)
Mon 20 March, 2017, 19:05
SAS
SAS
SK1768
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 20 March, 2017, 14:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 March, 2017, 15:55
SAS
SAS
SK1768
Restid: 5h 0min
Byte: 1h 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 March, 2017, 17:45
Lulea (LLA)
Mon 20 March, 2017, 19:05
SAS
SAS
SK16
Restid: 5h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Thu 20 April, 2017, 06:55
Prag (PRG)
Thu 20 April, 2017, 13:30
Lufthansa
Lufthansa
LH6183
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Thu 20 April, 2017, 06:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 20 April, 2017, 08:20
Lufthansa
Lufthansa
LH6183
Restid: 6h 35min
Byte: 40min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 20 April, 2017, 09:00
Frankfurt (FRA)
Thu 20 April, 2017, 11:15
Lufthansa
Lufthansa
LH6227
Restid: 6h 35min
Byte: 1h 15min
Frankfurt (FRA)
Thu 20 April, 2017, 12:30
Prag (PRG)
Thu 20 April, 2017, 13:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1396
Restid: 6h 35min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Mon 24 April, 2017, 21:20
Lulea (LLA)
Tue 25 April, 2017, 12:45
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Mon 24 April, 2017, 21:20
Wien (VIE)
Mon 24 April, 2017, 22:10
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Restid: 15h 25min
Byte: 8h 35min
Wien (VIE)
Tue 25 April, 2017, 06:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 25 April, 2017, 09:00
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS311
Restid: 15h 25min
Byte: 2h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 25 April, 2017, 11:30
Lulea (LLA)
Tue 25 April, 2017, 12:45
SAS
SAS
SK8
Restid: 15h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Fri 26 May, 2017, 06:00
Prag (PRG)
Sat 27 May, 2017, 19:50
Lufthansa
Lufthansa
LH6181
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Fri 26 May, 2017, 06:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 26 May, 2017, 07:25
Lufthansa
Lufthansa
LH6181
Restid: 37h 50min
Byte: 22h 40min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 27 May, 2017, 06:05
München (MUC)
Sat 27 May, 2017, 08:15
Lufthansa
Lufthansa
LH2421
Restid: 37h 50min
Byte: 10h 40min
München (MUC)
Sat 27 May, 2017, 18:55
Prag (PRG)
Sat 27 May, 2017, 19:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1694
Restid: 37h 50min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Mon 29 May, 2017, 20:25
Lulea (LLA)
Tue 30 May, 2017, 10:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1695
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Mon 29 May, 2017, 20:25
München (MUC)
Mon 29 May, 2017, 21:15
Lufthansa
Lufthansa
LH1695
Restid: 14h 15min
Byte: 8h 55min
München (MUC)
Tue 30 May, 2017, 06:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 30 May, 2017, 08:15
Lufthansa
Lufthansa
LH2412
Restid: 14h 15min
Byte: 1h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 30 May, 2017, 09:25
Lulea (LLA)
Tue 30 May, 2017, 10:40
Lufthansa
Lufthansa
LH6186
Restid: 14h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Thu 25 May, 2017, 16:45
Prag (PRG)
Fri 26 May, 2017, 13:30
Lufthansa
Lufthansa
LH6191
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Thu 25 May, 2017, 16:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 25 May, 2017, 18:05
Lufthansa
Lufthansa
LH6191
Restid: 20h 45min
Byte: 12h
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 26 May, 2017, 06:05
Frankfurt (FRA)
Fri 26 May, 2017, 08:15
Lufthansa
Lufthansa
LH809
Restid: 20h 45min
Byte: 4h 15min
Frankfurt (FRA)
Fri 26 May, 2017, 12:30
Prag (PRG)
Fri 26 May, 2017, 13:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1396
Restid: 20h 45min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 28 May, 2017, 21:20
Lulea (LLA)
Mon 29 May, 2017, 12:45
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 28 May, 2017, 21:20
Wien (VIE)
Sun 28 May, 2017, 22:10
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Restid: 15h 25min
Byte: 8h 35min
Wien (VIE)
Mon 29 May, 2017, 06:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 29 May, 2017, 09:00
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS311
Restid: 15h 25min
Byte: 2h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 29 May, 2017, 11:30
Lulea (LLA)
Mon 29 May, 2017, 12:45
SAS
SAS
SK8
Restid: 15h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Wed 25 January, 2017, 10:00
Prag (PRG)
Wed 25 January, 2017, 19:40
Lufthansa
Lufthansa
LH6185
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Wed 25 January, 2017, 10:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 25 January, 2017, 11:20
Lufthansa
Lufthansa
LH6185
Restid: 9h 40min
Byte: 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 25 January, 2017, 12:15
München (MUC)
Wed 25 January, 2017, 14:25
Lufthansa
Lufthansa
LH2415
Restid: 9h 40min
Byte: 4h 25min
München (MUC)
Wed 25 January, 2017, 18:50
Prag (PRG)
Wed 25 January, 2017, 19:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1694
Restid: 9h 40min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 29 January, 2017, 11:20
Lulea (LLA)
Sun 29 January, 2017, 23:10
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS706
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 29 January, 2017, 11:20
Wien (VIE)
Sun 29 January, 2017, 12:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS706
Restid: 11h 50min
Byte: 35min
Wien (VIE)
Sun 29 January, 2017, 12:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 29 January, 2017, 15:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS313
Restid: 11h 50min
Byte: 6h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 29 January, 2017, 21:50
Lulea (LLA)
Sun 29 January, 2017, 23:10
SAS
SAS
SK2022
Restid: 11h 50min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Ålder Rum Rum Alla Flygplatser