Datum & passagerare

Billiga flyg från Köpenhamn till Prag

Lågpriskalender

Billiga flyg från Köpenhamn till Prag

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 9 March, 2017, 12:10
Prag (PRG)
Thu 9 March, 2017, 22:20
KLM
KLM
KL1128
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 9 March, 2017, 12:10
Amsterdam (AMS)
Thu 9 March, 2017, 13:35
KLM
KLM
KL1128
Restid: 10h 10min
Byte: 7h 15min
Amsterdam (AMS)
Thu 9 March, 2017, 20:50
Prag (PRG)
Thu 9 March, 2017, 22:20
KLM
KLM
KL1359
Restid: 10h 10min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 12 March, 2017, 06:35
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 12 March, 2017, 11:25
KLM
KLM
KL1350
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 12 March, 2017, 06:35
Amsterdam (AMS)
Sun 12 March, 2017, 08:15
KLM
KLM
KL1350
Restid: 4h 50min
Byte: 1h 45min
Amsterdam (AMS)
Sun 12 March, 2017, 10:00
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 12 March, 2017, 11:25
KLM
KLM
KL1127
Restid: 4h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 9 March, 2017, 11:25
Prag (PRG)
Thu 9 March, 2017, 12:40
SAS
SAS
SK767
Restid: 1h 15min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Sun 12 March, 2017, 11:35
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 12 March, 2017, 12:50
SAS
SAS
SK768
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser