Datum & passagerare

Billiga flyg från Jönköping till Prag

Lågpriskalender

Billiga flyg från Jönköping till Prag

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Mon 19 June, 2017, 09:30
Prag (PRG)
Mon 19 June, 2017, 13:25
SAS
SAS
SK8102
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Mon 19 June, 2017, 09:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 19 June, 2017, 10:30
SAS
SAS
SK8102
Restid: 3h 55min
Byte: 1h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 19 June, 2017, 11:35
Prag (PRG)
Mon 19 June, 2017, 13:25
SAS
SAS
SK1767
Restid: 3h 55min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Tue 27 June, 2017, 06:00
Jonkoping (JKG)
Tue 27 June, 2017, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH1403
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Tue 27 June, 2017, 06:00
Frankfurt (FRA)
Tue 27 June, 2017, 07:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1403
Restid: 5h 35min
Byte: 2h 40min
Frankfurt (FRA)
Tue 27 June, 2017, 09:50
Jonkoping (JKG)
Tue 27 June, 2017, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH5312
Restid: 5h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Wed 14 June, 2017, 16:05
Prag (PRG)
Thu 15 June, 2017, 11:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Wed 14 June, 2017, 16:05
Frankfurt (FRA)
Wed 14 June, 2017, 17:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Restid: 18h 55min
Byte: 16h 10min
Frankfurt (FRA)
Thu 15 June, 2017, 10:00
Prag (PRG)
Thu 15 June, 2017, 11:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1394
Restid: 18h 55min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 21 June, 2017, 06:00
Jonkoping (JKG)
Wed 21 June, 2017, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH1403
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 21 June, 2017, 06:00
Frankfurt (FRA)
Wed 21 June, 2017, 07:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1403
Restid: 5h 35min
Byte: 2h 40min
Frankfurt (FRA)
Wed 21 June, 2017, 09:50
Jonkoping (JKG)
Wed 21 June, 2017, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH5312
Restid: 5h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Fri 14 April, 2017, 07:35
Prag (PRG)
Fri 14 April, 2017, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5311
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Fri 14 April, 2017, 07:35
Frankfurt (FRA)
Fri 14 April, 2017, 09:20
Lufthansa
Lufthansa
LH5311
Restid: 10h 25min
Byte: 7h 40min
Frankfurt (FRA)
Fri 14 April, 2017, 17:00
Prag (PRG)
Fri 14 April, 2017, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1400
Restid: 10h 25min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 17 April, 2017, 06:00
Jonkoping (JKG)
Mon 17 April, 2017, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH1403
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 17 April, 2017, 06:00
Frankfurt (FRA)
Mon 17 April, 2017, 07:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1403
Restid: 5h 35min
Byte: 2h 40min
Frankfurt (FRA)
Mon 17 April, 2017, 09:50
Jonkoping (JKG)
Mon 17 April, 2017, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH5312
Restid: 5h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Sun 26 February, 2017, 16:05
Prag (PRG)
Sun 26 February, 2017, 22:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Sun 26 February, 2017, 16:05
Frankfurt (FRA)
Sun 26 February, 2017, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Restid: 6h 45min
Byte: 3h 45min
Frankfurt (FRA)
Sun 26 February, 2017, 21:45
Prag (PRG)
Sun 26 February, 2017, 22:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1402
Restid: 6h 45min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 27 February, 2017, 14:05
Jonkoping (JKG)
Mon 27 February, 2017, 19:20
SAS
SAS
SK1768
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 27 February, 2017, 14:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 February, 2017, 15:55
SAS
SAS
SK1768
Restid: 5h 15min
Byte: 2h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 February, 2017, 18:20
Jonkoping (JKG)
Mon 27 February, 2017, 19:20
SAS
SAS
SK8080
Restid: 5h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Sun 26 February, 2017, 16:05
Prag (PRG)
Mon 27 February, 2017, 10:10
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Sun 26 February, 2017, 16:05
Frankfurt (FRA)
Sun 26 February, 2017, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Restid: 18h 5min
Byte: 15h 5min
Frankfurt (FRA)
Mon 27 February, 2017, 09:05
Prag (PRG)
Mon 27 February, 2017, 10:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1392
Restid: 18h 5min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 5 March, 2017, 18:45
Jonkoping (JKG)
Mon 6 March, 2017, 20:45
Lufthansa
Lufthansa
LH1401
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 5 March, 2017, 18:45
Frankfurt (FRA)
Sun 5 March, 2017, 19:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1401
Restid: 26h 0min
Byte: 23h 10min
Frankfurt (FRA)
Mon 6 March, 2017, 19:00
Jonkoping (JKG)
Mon 6 March, 2017, 20:45
Lufthansa
Lufthansa
LH5314
Restid: 26h 0min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser