Datum & passagerare

Billiga flyg från Amsterdam till Prag

Lågpriskalender

Billiga flyg från Amsterdam till Prag

Vad är det billigaste priset just nu?
Det billigaste flygpriset från Amsterdam till Prag just nu är 1 775 kr.
Är vissa flygbolag billigare från Amsterdam till Prag?
Ja, de billigaste flygbolagen är KLM och Czech Airlines som flyger från Amsterdam till Prag.
Vädret i Prag & Amsterdam
Idag är högsta temperaturen 2 ℃ och lägsta 2 ℃ i Prag.
Idag är högsta temperaturen 7 ℃ och lägsta 3 ℃ i Amsterdam.
Snabbfakta
Prags största flygplats är Václav Havel Airport Prague (PRG).
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Amsterdam (AMS)
Sat 29 April, 2017, 21:05
Prag (PRG)
Sat 29 April, 2017, 22:30
KLM
KLM
KL1359
Restid: 1h 25min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Mon 1 May, 2017, 06:30
Amsterdam (AMS)
Mon 1 May, 2017, 07:55
KLM
KLM
KL1350
Restid: 1h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Amsterdam (AMS)
Sat 29 April, 2017, 07:00
Prag (PRG)
Sat 29 April, 2017, 19:15
Swiss
Swiss
LX737
Utresa (1 byte)
Amsterdam (AMS)
Sat 29 April, 2017, 07:00
Zurich (ZRH)
Sat 29 April, 2017, 08:25
Swiss
Swiss
LX737
Restid: 12h 15min
Byte: 9h 30min
Zurich (ZRH)
Sat 29 April, 2017, 17:55
Prag (PRG)
Sat 29 April, 2017, 19:15
Swiss
Swiss
LX1498
Restid: 12h 15min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 1 May, 2017, 11:45
Amsterdam (AMS)
Mon 1 May, 2017, 17:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1395
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 1 May, 2017, 11:45
Frankfurt (FRA)
Mon 1 May, 2017, 12:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1395
Restid: 5h 45min
Byte: 3h 25min
Frankfurt (FRA)
Mon 1 May, 2017, 16:20
Amsterdam (AMS)
Mon 1 May, 2017, 17:30
Lufthansa
Lufthansa
LH996
Restid: 5h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Amsterdam (AMS)
Fri 14 April, 2017, 11:07
Prag (PRG)
Fri 14 April, 2017, 17:55
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN4226
Utresa (1 byte)
Amsterdam (AMS)
Fri 14 April, 2017, 11:07
Bryssel (BRU)
Fri 14 April, 2017, 13:49
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN4226
Restid: 6h 48min
Byte: 2h 41min
Bryssel (BRU)
Fri 14 April, 2017, 16:30
Prag (PRG)
Fri 14 April, 2017, 17:55
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2811
Restid: 6h 48min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 17 April, 2017, 21:20
Amsterdam (AMS)
Tue 18 April, 2017, 17:00
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 17 April, 2017, 21:20
Wien (VIE)
Mon 17 April, 2017, 22:10
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Restid: 19h 40min
Byte: 16h 55min
Wien (VIE)
Tue 18 April, 2017, 15:05
Amsterdam (AMS)
Tue 18 April, 2017, 17:00
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS373
Restid: 19h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Amsterdam (AMS)
Fri 14 April, 2017, 21:05
Prag (PRG)
Fri 14 April, 2017, 22:30
KLM
KLM
KL1359
Restid: 1h 25min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Mon 17 April, 2017, 06:30
Amsterdam (AMS)
Mon 17 April, 2017, 07:55
KLM
KLM
KL1350
Restid: 1h 25min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser